logo

Köylülerden Önder Tanır’a veryansın

     Erdoğan köyde gelişen hayvancılığı, Büyükşehirin yaptığı mezarlıkla körelten ve bunun üstüne 17000 metre kare alana kurulacak olan katı atık depolama projesi hayvancılığı tamamen bitirme noktasına getirecek.

     İşe yaramaz tüm projelerin muhatabı olan Erdoğanköy’lüler bu durumdan şikayetçi. Kendileriyle görüştüğümüz Erdoğanköy sakinleri,

     Kestel Belediye Başkanı Önder Tanır, Facebook sayfalarında projelerini  anlatırken merak ediyoruz,  Neden “Erdoğan köyde benim projem” deyip bu projesini sayfasında anlatmıyor. Neden anlatmıyor biz söyleyelim: “Erdoğan köyde 1551 parselde, Erdoğan – Turan köy arasında kurulması planlanan  Katı atık depolama  merkezi,  bölge halkı tarafından tepkiyle karşılandı. Asosyal bütün projeleri Kestel’e kabul etmekle bilinen  sayın Tanır, özellikle Erdoğan – Seymen mahalle sakinleri tarafından tepkiyle karşılandı. Fakat, Turan köye 400 metre uzaklıkta yapılacak olan bu projeye köy muhtarının sessiz kalması soru işareti. Buradan çıkacak pis kokunun köyleri etkileyeceği ve bu proje ile birlikte Huradacılar sitesinin kapısını açılacağını belirten köylüler “Bu benim projem” diyen Önder Tanır’a veryansın ediyor.

Share
551 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+9 = ?