logo

18 Mayıs 2019

MASUMLAR DEĞİL, SUÇLULAR CEZALANDIRILSIN

Gülünç bir gerekçeden dolayı, İstanbul seçimleri iptal edildi. 16 milyon insanın iradesi 7 kişilik YSK tarafından çöpe atıldı. Seçimi iptalin nedeni, kimi sandık başkanları yasalarda tarif edilen nitelikte değillermiş. Anlayacağınız suçu işleyenler hatalı sandık başkanı seçenlerdir.
YSK, İstanbul halkını ve İmamoğlu’nu cezalandırdı. Aynı zamanda seçimin yenilenmesinden dolayı, devlet hazinesinin uğrayacağı zarar nedeniyle, bütün Türkiye halkı cezalandırılmıştır. Dünyadaki bütün dini ve beşeri, hukukta suçu işleyen kim veya kimlerse cezayı o veya onlar çeker. Bunu dağdaki çobanda biliyor. YSK’nın yüksek hakimleri hakikatin böyle olduğunu çok iyi bildikleri halde, bilerek isteyerek, kasten İstanbul büyükşehir belediye başkanlığı seçimlerini iptal ederek, İstanbul’lulara ve Türkiye halkına zulüm yaptılar.
Bu anlamda suç işlediler, suçludurlar nokta.
Milletin iradesini diline dolayanlarda, seçimin iptali olayında takındıkları tutumla millet iradesi söylemlerinin demogojiden ibaret olduğunu ifşa ettiler. Yalanla imanın asla bir arada olamayacağını herkes bilmektedir. Sözü fazla uzatmayayım, 23 Haziran’da İstanbul’da yeniden seçim yapılacaktır. Hepimiz şunu çok iyi bilmeliyiz ki, 23 Haziran seçimi partiler arasında yapılan bir seçim değildir.
Türkiye çapında zalimlerle mazlum ve mağdurların yarıştığı bir seçimdir. Ak Partili ve MHP’lilerde dahil, bütün İstanbul halkı mazlum ve mağdur olan Ekrem İmamoğlu’nun yanında yer alacaktır.
Benim bu hususta hiç tereddütüm yoktur. Zira, Türkiye halkının özü böyledir. Her vakit mazlumun yanında yer almıştır. Geçmiş tarihinde, dünya çapında elde ettiği başarıların sırrı böyle bir karaktere sahip oluşundandır.
Bu bağlamda, hiç kimsenin halkının özünü değiştirmeye gücü yetmez. Türk halkının merhamet ve adalet duygusunu önemsemeyenler, boylarının ölçüsünü alacaklardır. Bu realiteye seçimden sonra hep beraber şahit olacağız. Aksini iddia edenler varsa 24 Haziran sabahı görüşürüz.

Share
50 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+5 = ?