logo

18 Mayıs 2019

MASUMLAR DEĞİL, SUÇLULAR CEZALANDIRILSIN


Gülünç bir gerekçeden dolayı, İstanbul seçimleri iptal edildi. 16 milyon insanın iradesi 7 kişilik YSK tarafından çöpe atıldı. Seçimi iptalin nedeni, kimi sandık başkanları yasalarda tarif edilen nitelikte değillermiş. Anlayacağınız suçu işleyenler hatalı sandık başkanı seçenlerdir.
YSK, İstanbul halkını ve İmamoğlu’nu cezalandırdı. Aynı zamanda seçimin yenilenmesinden dolayı, devlet hazinesinin uğrayacağı zarar nedeniyle, bütün Türkiye halkı cezalandırılmıştır. Dünyadaki bütün dini ve beşeri, hukukta suçu işleyen kim veya kimlerse cezayı o veya onlar çeker. Bunu dağdaki çobanda biliyor. YSK’nın yüksek hakimleri hakikatin böyle olduğunu çok iyi bildikleri halde, bilerek isteyerek, kasten İstanbul büyükşehir belediye başkanlığı seçimlerini iptal ederek, İstanbul’lulara ve Türkiye halkına zulüm yaptılar.
Bu anlamda suç işlediler, suçludurlar nokta.
Milletin iradesini diline dolayanlarda, seçimin iptali olayında takındıkları tutumla millet iradesi söylemlerinin demogojiden ibaret olduğunu ifşa ettiler. Yalanla imanın asla bir arada olamayacağını herkes bilmektedir. Sözü fazla uzatmayayım, 23 Haziran’da İstanbul’da yeniden seçim yapılacaktır. Hepimiz şunu çok iyi bilmeliyiz ki, 23 Haziran seçimi partiler arasında yapılan bir seçim değildir.
Türkiye çapında zalimlerle mazlum ve mağdurların yarıştığı bir seçimdir. Ak Partili ve MHP’lilerde dahil, bütün İstanbul halkı mazlum ve mağdur olan Ekrem İmamoğlu’nun yanında yer alacaktır.
Benim bu hususta hiç tereddütüm yoktur. Zira, Türkiye halkının özü böyledir. Her vakit mazlumun yanında yer almıştır. Geçmiş tarihinde, dünya çapında elde ettiği başarıların sırrı böyle bir karaktere sahip oluşundandır.
Bu bağlamda, hiç kimsenin halkının özünü değiştirmeye gücü yetmez. Türk halkının merhamet ve adalet duygusunu önemsemeyenler, boylarının ölçüsünü alacaklardır. Bu realiteye seçimden sonra hep beraber şahit olacağız. Aksini iddia edenler varsa 24 Haziran sabahı görüşürüz.

Share
274 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+2 = ?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI

 • Şampiyonun Ardından

  28 Kasım 2020 Yazarlar

       Değerli Okuyucular,     Kadirşinas  Dostlar;      Bir şampiyonun ardından yazmak zormuş. Hemde bayağı zormuş. Ne yazacaksın, nasıl başlayacaksın. Giden uğurlanıyor, ama unutulmuyor...     Güle güle Reşit ağabey.  Güle güle ŞAMPIYON. Güle güle güzel insan. Allah rahmet eylesin. Mekanın aydınlık , sorgulanman kolay olsun.        Seni unutamayız. Seni unutmayacağız. Çünkü sen Dadaşlar diyarı Erzurumumuz’un bu millete hediye ettiği, Ana...
 • Cevabı kendiniz bulun

  28 Kasım 2020 Yazarlar

       Sevgili okurlarım.      Dünyadaki bütün insanların kusurları vardır. Yani mükemmel insan yoktur.      Kusursuz sandığımız ve kendimize idol seçtiğimiz kişilerin  bir çok hata ve kusurları vardır, zira hata yapmak insanın fıtratında vardır.      Fakat kişinin kusurlu davranışı konusunda bilmemiz icap eden çok önemli bir durum var.      Kişi yanlış davranışı; bile isteye, kasten mi yapıyor, yoksa istemediği halde bilinçsiz...
 • TESPİH

  23 Kasım 2020 Yazarlar

  Tespih, Allah adını anmak-zikretmek- anlamı taşır. Tespih aynı zamanda, kutsal sözlerin tekrar edilmesini saymak için kullanılan bir aracın adı olur. Tespih taneleri, bir ipe dizilerek, tespih halkası oluşturulur.  Müslümanlar, otuz üç ya da doksan dokuz tespih tanesinden oluşan tespihler kullanırlar. Müslümanlar, namazdan sonra, tespih duası yaparlar. Otuz üçer defa, sübhânallah, elhamdülillâh, Allâhüekber sözlerini tekrar ederler. Budistler, yüz sekiz, Katolikler, altmış dört tespih tanesinden oluşan tespihler kullanırlar. Ortodoks Y...
 • Homeopati ile savunmamızı nasıl canlandırabiliriz?

  14 Kasım 2020 Yazarlar

  Homeopati, savunmamızı geliştirmek için harika bir müttefik olabilir Enfeksiyonlara yanıt verme yeteneği, temelde bağışıklık sistemimizin durumuna ve savunmalarımıza bağlıdır. Yemek, duygusal dengemiz ve yaşamsal alışkanlıklarımıza dikkat etmek, bağışıklığımızın düzgün çalışması için temel dayanaklardır. Homeopati ayrıca Savunmamızı geliştirmek için farklı eylem ve düzeylerde büyük müttefikimiz olabilir. Her doktor ve hastası, her bir vakada bu olasılıkları nasıl uygulayacaklarını bulmalı ve tanımlamalıdır. Homeopatik ilaçları...