logo

18 Mayıs 2019

MASUMLAR DEĞİL, SUÇLULAR CEZALANDIRILSIN


Gülünç bir gerekçeden dolayı, İstanbul seçimleri iptal edildi. 16 milyon insanın iradesi 7 kişilik YSK tarafından çöpe atıldı. Seçimi iptalin nedeni, kimi sandık başkanları yasalarda tarif edilen nitelikte değillermiş. Anlayacağınız suçu işleyenler hatalı sandık başkanı seçenlerdir.
YSK, İstanbul halkını ve İmamoğlu’nu cezalandırdı. Aynı zamanda seçimin yenilenmesinden dolayı, devlet hazinesinin uğrayacağı zarar nedeniyle, bütün Türkiye halkı cezalandırılmıştır. Dünyadaki bütün dini ve beşeri, hukukta suçu işleyen kim veya kimlerse cezayı o veya onlar çeker. Bunu dağdaki çobanda biliyor. YSK’nın yüksek hakimleri hakikatin böyle olduğunu çok iyi bildikleri halde, bilerek isteyerek, kasten İstanbul büyükşehir belediye başkanlığı seçimlerini iptal ederek, İstanbul’lulara ve Türkiye halkına zulüm yaptılar.
Bu anlamda suç işlediler, suçludurlar nokta.
Milletin iradesini diline dolayanlarda, seçimin iptali olayında takındıkları tutumla millet iradesi söylemlerinin demogojiden ibaret olduğunu ifşa ettiler. Yalanla imanın asla bir arada olamayacağını herkes bilmektedir. Sözü fazla uzatmayayım, 23 Haziran’da İstanbul’da yeniden seçim yapılacaktır. Hepimiz şunu çok iyi bilmeliyiz ki, 23 Haziran seçimi partiler arasında yapılan bir seçim değildir.
Türkiye çapında zalimlerle mazlum ve mağdurların yarıştığı bir seçimdir. Ak Partili ve MHP’lilerde dahil, bütün İstanbul halkı mazlum ve mağdur olan Ekrem İmamoğlu’nun yanında yer alacaktır.
Benim bu hususta hiç tereddütüm yoktur. Zira, Türkiye halkının özü böyledir. Her vakit mazlumun yanında yer almıştır. Geçmiş tarihinde, dünya çapında elde ettiği başarıların sırrı böyle bir karaktere sahip oluşundandır.
Bu bağlamda, hiç kimsenin halkının özünü değiştirmeye gücü yetmez. Türk halkının merhamet ve adalet duygusunu önemsemeyenler, boylarının ölçüsünü alacaklardır. Bu realiteye seçimden sonra hep beraber şahit olacağız. Aksini iddia edenler varsa 24 Haziran sabahı görüşürüz.

Share
301 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+6 = ?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI

 • Lider Olmak

  28 Şubat 2021 Yazarlar

       2002’de Ak parti nasıl iktidar olmuştu. öncelik 3-Y hatırlayın yani Yolsuzluk – Yoksulluk - Yasaklar sloganı çokta iyi bir girişti ve önemli konulardı. Erdoğan’ın parmağındaki tek yüzük hikayesi, her kesimi çok etkilemişti ve devlette bir türlü iyi gitmeyen işler sık sık değişen hükümetler insanları bunalttı ve bir lider arayışına itti. Erdoğan ve AKP’nin bu samimi söylemleri umutları arttırdı ve ciddi bir destekle iktidar oldular. İlk başlarda güzel şeylerde yapıldı, tam umutlar bir kat daha artarken hatalar başladı, ...
 • GÖRDÜM HİSSETTİM

  28 Şubat 2021 Yazarlar

        Değerli Okuyucular,       Kadirşinas  Dostlar;       Yaklaşık beş aydır ziyaret vesilesi ve ilçemizde bulunan bazı firmalarımızın İhracaat imkanlarına destek olmak, kendimi de meşgul etmek amacıyla bulunduğum Amerika Birleşik Devletlerinden bu hafta döndüm.                     Gerçekten büyük bir tüketim pazarı olan Amerika Birleşik Devletlerinde pandemi v...
 • Adana’da Büyük Buluşma!…. Zabıta Müdürü Neden Görevden alındı?

  27 Şubat 2021 Yazarlar

       Audi A6 arabasını Kestel Belediye Başkanı Önder Tanır’a makam aracı olarak satan ve bu davranışıyla ilçe siyasetinin gündeminden düşmeyen Fatih Amil, daha sonrasında ilçe başkanlığı tarafından gurup sözcülüğünden alınmıştı.      İlçemiz tarihinde hiç yaşanmayan bu olay, birden herkesin gündemine oturdu.      Kimisi, Fatih Amil’in işlerinin bozukluğunu öne sürdü, kimisi de Önder Tanır’ın böyle yaparak, MHP gurubunu bir şekilde bağladığını söyledi.     ...
 • 16 Canımız son şehitlerimiz olsun

  26 Şubat 2021 Yazarlar

       Sevgili okurlarım;      Eğer bir coğrafyada insan öldürmenin çok fazla gerekçeleri varsa, o coğrafyada yaşayan toplumlarda cana kıymak rutin bir olay olur.      İnsan hayatı önemini kaybettiği noktada, başka sorunları konuşmanın bir anlamı yoktur.      Ben kendimi bildim bileli, islam coğrafyasında kan dökmek adeta sıradan bir olaydır.      Herkes kafasına göre bir neden buluyor, bu nedene göre öldürmesi gereken düşmanı oluyo...