logo

MHP’de KAPLAN Dönemi

mhp kestelde Kaplan dedi
Milliyetçi Hareket Partisi, Kestel ilçe başkanlığı kongresi geçtiğimiz Pazar günü Kestel Kültür Merkezinde gerçekleştirildi.
Saat: 10:00’da başlayan kongrede çoğunluk sağlanamayınca, öğleden sonraya ertelendi. MHP’lilerin yoğun ilgi gösterdiği kongreye; MHP Bursa Milletvekilleri Necati Özensoy, İsmet Büyükataman, Bursa İl başkanı Hasan Toktaş, MHP’li Belediye meclis üyeleri ve partililer katıldı.
Yapmış olduğu sakin konuşmasıyla dikkat çeken Mehmet KAPLAN, “Biz ayrıştırmak için değil, bütünleştirmek için geliyoruz. Yıllardan beri partimizin çeşitli kademelerinde görev yaptım. Her zamanda yapmaya devam edeceğim. Partimizin en büyük sıkıntılarından birisi kendi yerinin olmamasıdır. Başkanlığım dönemimde ilk iş olarak partiye bir yer alacağız ve üye sayımızı yoğun bir çalışma içine girerek daha da arttıracağız” dedi.
Divan başkanlığını Bursa Milletvekili Necati Özensoy’un yaptığı kongrede, kullanılan 192 oyun 106’sını Mehmet Kaplan alırken, 85’ini Nuh Çil ve 1 oyda geçersiz sayıldı.
MHP’nin yeni başkanı Mehmet Kaplan, yaptığı teşekkür konuşmasında, oy kullanarak kendisine güvenenleri mahcup etmeyeceğini dile getirdi. Ve seçim sonrası ilk iş olarak yönetim kurulu ile birlikte, babası vefat eden Babasultan mahallesi muhtarı Fahri Çelik’e başsağlığı ziyaretinde bulunuldu.
Mehmet Kaplan, ilçe başkanı seçilirken yönetim kuruluda şöyle oluştu: Enver Şahin, Ramazan Kuzgun, Gültekin Elitok, Ferit Polat, Yakup Sağdıc, İsmet Sümer, Murat Uludağ, Hamza Gözüküçük, Hatice Binsel Şaylan, Muhammed Fatih Aydın, Yılmaz Güney, İsmail Kasapoğlu, Yalçın Korkmaz, Hasan Bozkurt, Ünal Mete, Mehmet Gülec, Selim İpek.

Share
385 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+2 = ?