logo

Miting gibi açılış

Kestel Aile Çay bahçesi, geçtiğimiz hafta miting gibi bir açılışla hizmete girdi. İşletmeciliğini Hakan Köse ve Vural Korkmaz’ın yaptığı, Kestel aile Çay bahçesinin çehresinin değiştiği hemen göze çarpıyor.
Bu zamana kadar, kış aylarında kullanılamaz ve atıl bir şekilde duran Kestel Aile Çay bahçesinin, bahçe tarafının tamamen naylonla kapatılması, ısı yalıtımının yapılıp, maçlar için digitürk yayınının da konulmasıyla birlikte, Kestel Aile parkı da resmen cazibe merkezi haline geldi.
Kestel Aile Çay Bahçesinin açılışına, Kestel Kaymakamı İskender Yönden, Belediye Başkanı Yener Acar, Siyasi Parti ilçe başkanları, meclis üyeleri, Sivil toplum örgütü başkanları ve üyelerinin yanı sıra çok kalabalık bir halk topluğu katıldı.
Açılış kordelasını, Kaymakam ve Belediye başkanının yanı sıra orada bulunan Orhan Parmaklıoğlu’nun kızı Sera Parmaklıoğlu, İlçe kaymakamımızın yoğun ısrarı üzerine kesti.
Açılış sonrası oldukça yorgun oldukları gözlenen Hakan Köse Vural Korkmaz, “Bizler için önemli olan bu açılış törenimizde bizleri yalnız bırakmayarak, yanımızda olan tüm eş ve dostlara teşekkür ediyoruz. Kestel Aile Parkının daha huzurlu, daha kaliteli ve ailece gidilebilecek bir yer olması için bizler elimizden geleni yaptık, yapıyoruz da. Her toplumun, her kesimi gönül rahat ve huzurluğu içerisinde gelip çayını – kahvesini yudumlayabilecekleri ortamı oluşturduğumuza inanıyoruz. Tüm dost ve müşterilerimizi bekliyoruz” dediler.

Share
577 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+10 = ?