logo

Modaevi’nde staj imkanı

busmek staj
Özel tasarımlarıyla Bursalılara kaliteli hizmet sunmaya devam eden BUSMEK Moda Evi, aynı zamanda kursiyerlerine de staj imkanı sağlıyor.
Açıldığı günden itibaren Bursalılardan yoğun ilgi gören BUSMEK Moda Evi, özel günlerinde kendini daha ayrıcalıklı hissetmek isteyenler için farklı alternatifler sunuyor. Mağazalarda aradığını bulamayarak modaevini tercih eden müşteriler, durumdan oldukça memnunken; Mesleki Eğitim Merkezi’nde eğitim gören giyim-üretim kursiyerleri de burada staj imkânı buluyor. Mesleki Eğitim Merkezi’nde kadın giysileri dikimi branşında eğitim gören Koncagül Ardıç, haftada iki gün modaevine gelerek müşterilerin provalarını yapıyor. Daha önce özel sektörde muhasebe alanında çalıştığını söyleyen Ardıç, “BUSMEK Mesleki Eğitim Merkezi’ne gelerek moda sektörüne yöneldim. Burada aldığımız kaliteli eğitimler sayesinde kendimi geliştirdim. BUSMEK Moda Evi de bize staj imkânı sağladı. Böylece firma açmadan önce işin ayrıntılarını görme deneyimini yaşıyoruz” dedi.
Yerli ve yabancı turistin gözde mekânı
Bursalıların yanı sıra tatil tercihini Bursa’dan yana kullanan yabancı turistler de, BUSMEK Moda Evi’ne yoğun ilgi gösteriyor. Özel el işçiliğiyle hazırlanmış abiyelere ve yine Türk motiflerini içeren kıyafetlere yoğun talep oluyor. Moda Evi şimdiye kadar Fransa, Katar, Romanya ve Kolombiya’ya tasarımlar gerçekleştirdi.
Satışlar e-burfas’ta
Altıparmak Caddesi’nde hizmet veren Moda Evi’nde tasarlanan kıyafetlere, internet üzerinden de ulaşmak mümkün. E-burfas üzerinden de satışa sunulan tasarımlara, ayrıca facebook ve instagram hesaplarından ulaşarak, sosyal medya üzerinden de takip edebilirsiniz.

Share
239 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+2 = ?