logo

ÖĞRETMENLER GÜNÜNDE COŞKULU KUTLAMA


24 Kasım öğrenmeler günü, Belediye kültür ve sanat merkezinde düzenlenen kutlama töreni yoğun bir katılımla gerçekleşti. Programa Bursa Milletvekili Bedrettin YILDIRIM, İlçe Kaymakamı Cemil AKSAK, Garnizon Komutanı Vekili Kıdemli Başçavuş Hasan GENÇ, Belediye Başkanı Yener ACAR, protokol mensupları, öğretmenler ve davetliler iştirak etti.
Törende Bir konuşma yapan Belediye Başkanı Yener ACAR, “ilçemizde geleceğimiz olan gençlerimizin almış oldukları eğitim ve öğretimin kalitesinin arttırılması amacıyla eğitim camiası ile omuz omuz mücadele ediyoruz. Bu çalışmalarda bizlere her zaman destek olan değerli öğretmenlerimize bir kez daha teşekkür ediyor ve öğretmenler gününü kutluyorum” dedi.
Bursa Milletvekili Bedrettin YILDIRIM ise yaptığı konuşmada, Hükümet olarak ülkemizde öğretmenlerimizin çalışma şartlarının iyileştirilmesi eğitim ve öğretim de uluslararası standartların yakalanması yolunda yoğun bir çalışma içindeyiz. Hayat geçirilen çalışmalar bu yolda baş koyduğumuzun en önemli işareti dedi. Daha sonra Emekliye ayrılan öğretmenler plaket ve hediyeleri verilirken, Göreve yeni başlayan öğretmenler hep birlikte and içti. Program sonrasında Kestel Belediyesince düzenlenen kokteyl yoğun bir katılıma sahne oldu.

Share
157 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+10 = ?