logo

ORBAYSPOR KULÜBÜ KONYA’DAN MADALYA İLE DÖNDÜ

Konya’da düzenlenen 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Türkiye Taekwondo şampiyonasına katılan Kestel Orbayspor Kulübü buradan da madalya ile dönmeyi başardı.
Üst üste aldığı başarılı sonuçlarla adından söz ettirmeye devam eden Orbay Spor Kulübünün sporcusu 49 kg.da İrem Albayrak, genç bayanlarda Türkiye 3.sü olarak bronz madalya aldı. İrem Albayrak, Ekim ayı sonunda İstanbul İsmet IRAZ Boğaziçi uluslararası Taekwondo şampiyonasına, İlçemiz veTürk Milli takımı adına katılacak.
Orbay spor kulübü Başkanı Özdoğan Orbay, “ilçemizde bu başarıyı kazandırmak gurur verici. Bizi her konuda destekleyen başta Belediye Başkanımız Sayın Yener ACAR’a, ilçemize geldiği günden beri gençliğin spor yapması adına her türlü çabayı sarf eden değerli kaymakamımız sayın Ziya POLAT’a, İlçe gençliği için fedakarca çalışan ilçe spor müdürümüz syn Turan YAVUZ’a şahsım ve kulübüm adına teşekkürü bir borç bilirim diyen Özdoğan Orbay,. Orbay spor kulübü olarak tek hedefimiz ilçe gençliğini uluslararası arenelarda yarıştırmak. Bayrağını, ülkesini ve milletini seven sağlam karakterli gençler yetiştirmek” dedi.

Share
361 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+6 = ?