logo

Orbayspordan bir başarı daha

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mudanyada Belediyesi Mütakere Bursa Taekwondo İl şampiyonasında. Teşvik Minik ve Yıldızlarda dereceye giren sporcularımız şu şekilde:
BİRİNCİ OLANLAR :36 kg Burak Soydan , 40 kg Alim Ata Türk, 50 kg Berfin Seferoğlu ve 55 kg Cansu Kırdudu.
İKİNCİ OLANLAR : 47 kg Halil ibrahim Akdoğan, 53 kg Mehmet Faruk Alpay.
ÜÇÜNCÜ OLANLAR: 30 kg Buse Yıldız, 33kg Yiğit Hamza Çından, 44 kg Yusuf Toy, 47 kg Yaşar Mehmet Sevim, 60 kg Muhammet Berat Sağ.
İlçemizi temsilen 22 sporcuyla bu turnuvaya katılan Orbayspor Kulübü 16 madalya almayı bildi. Minik bayanlarda takım halinde Bursa üçüncüsü, Minik erkeklerde takım olarak Bursa üçüncüsü olan Orbayspor. Toplamda 16 madalya ve 2 üçüncülük kupasıyla yarışmaları tamamladı.
İlçemizi başarı ile temsil eden ve takım halinde Bursa üçüncülüğü kupasını alarak anlamlı bir başarı elde ettiklerini dile getiren Orbayspor Kulübü başkanı Özdoğan Orbay, “Başta sporcularımıza, spor yapma imkanı sunan her türlü desteği veren sayın Başkanımız Yener ACAR’a ve ilçemizde spor için fedakarca çaba harcayan Gençlik Hizmetleri İlçe Spor Müdürümüz syn Turan YAVUZ’a çok teşekkür ederim. Dereceye giren ve Giremeyen tüm sporcularımızı mücadelelerinde dolayı tebrik ederim”dedi.

Share
207 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+7 = ?