logo

11 Nisan 2021

Otoparktı Fitnes Salonu oluyor..! AKP’de Kazan kaynamaya başladı


Ramazan Kestane
ramazan@kestelyore.com

     İlçemizin en büyük sorunlarının başında kuşkusuz Trafik gelmekte.

     Trafik sorununu ve parklanmayı önlemek için yapılan, Kestel katlı otoparkın üst katında bu aralar ummalı bir çalışma yapılmakta.

     Acaba, buraya ne yapılıyor diye araştırdığımızda; Böyle bir saçmalığın ancak Kestel’de bu yönetimce yapılacağı kanaatine biz de vardık.

     Katlı otoparkın en üstüne fitnes spor salonu yapılıyormuş.

    Oysa ki, çürümeye terk edilmiş olan Kestel Sosyal tesisleri bu iş için en uygun yer.

     Alt katında, hem bayanlar için, hem de erkekler için spor salonu, yüzme havuzu bulunan bu yerin gözden çıkarılması, atıl duruma düşürülmesine anlam vermekte zorlanıyoruz.

     İlçemizin otopark sorunu vardıysa, bu kat neden kapatılıyor, yoktuysa neden Bursa Caddesine otopark yapılıyor.

     Lütfen bunu aklı selim birisi açıklasın.

     Önder Tanır’ın kimseye danışmadan almış olduğu bu yanlış kararlar, neticesinde ilçemiz binlerce lira zarara uğratılmaya devam ediyor.

     AKP Kestel ilçe teşkilatı kaynamaya başladı

     Partinin 3-5 kişi tarafından yönetildiği ve tamamen kukla görevi gördüğünü iddia eden bazı partililer, İl başkanlığına giderek, istifa etmek istediklerini söylediler.

     Yaklaşık 15 kişinin istifa etmek istemesi ve bunlarında en az 4-5 tanesinin ilçe başkan yardımcısı olması, AKP Kestel ilçe teşkilatında yaşanan sıkıntılarının da boyutunu gözler önüne seriyor.

     İlçe başkanı Sinan Aktaş ile yola devam etmek istemediklerini belirten ve istifa etmek için il başkanlığına giden bazı yöneticiler, ne karar verecek ve bu yöneticiler kimler merak ediliyor.

Share
532 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+10 = ?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI

 • Ekonomi kurmayları Bursa’da

  14 Haziran 2021 Yazarlar

        Esasen ben yazılarımda, genel bilgi ve ulusal ilgi konularından ziyade yerel ölçekte yazmak istiyorum. Gerçi yinede yerel kabul edilebilir bir konu. Özne Bursa idi.  Bursa’nın muhalefet gözünden bakılan ekonomik değerlendirilmesi ve çözüm önerileri anlatıldı.       Geçen hafta benim için özeldi. 4 ve 5 Haziran için önceden bilgilenmiştim, haberim vardı. Doğrudan Konularına hakim, uzmanlıkları bilinen iki akademisyen Prof. Dr. Hoca ve iki kıymetli Bürokrattan oluşan bir ekip olduğu...
 • Kurtuluş hak düzende

  14 Haziran 2021 Yazarlar

       Sevgili okurlarım. Kestel YÖRE’nin bundan önceki sayısında, köşe yazarımız Mustafa Ülker, kardeşim yazdığı makalede güzel bir değerlendirme yazısı yazmış.      Tespitlerinin hepsine katılıyorum.      Zira, hepsi çok doğru sözlerdir.      Fakat eksik bırakmış, “niye eksik bırakmış” sorusuna gelince; sayın Mustafa Ülker, var olan gerçeklerin doğru bir analizini yapmış, iyi niyetli bir şekilde bu durumla ilgili fikirlerini dile getirmiş, Türkiye’de dik d...
 • ŞİKE KUMPASI VE FETÖ

  14 Haziran 2021 Yazarlar

              FETÖ illeti devleti devlet yapan tüm ayakları kanser haline getirmişti. Bunlardan en önemlisi kuşkusuz yargıdır. Tüm ihanetlerini ve operasyonlarını yargı üzerinden gerçekleştirdiler. Son on yıla damga vuran, halkı kendi içinde ayrıştıran o dönem iktidarın da sonsuz destek verdiği bu örgüt birçok kirli operasyona imza attı. Balyoz, Ergenekon gibi kumpaslar güncelliğini yitirse de zaman zaman dönüp bu operasyonları hatırlamakta fayda var. Yargının silah olarak kullanılmasını, ba...
 • NE oluyor NELER oluyor

  31 Mayıs 2021 Yazarlar

        Değerli Okuyucular,       Kadirşinas  Dostlar;       Kafamız öyle karıştırıldı ki, rahatımız, huzurumuz darmadağın edildi. Kime inanacağız, kimi dinleyeceğiz bilemiyoruz.       İnancımız, umutlarımız yıkılıyor. Kendi mahallemizde şaşkın şaşkın dolanıyoruz.      Toplumsal bir travma yaşanıyor.        Hiç kimsenin yaşadığı hayattan memnun, mutlu olduğuna inanmıyorum. Bu belki varlıklı, zengin...