logo

11 Nisan 2021

Otoparktı Fitnes Salonu oluyor..! AKP’de Kazan kaynamaya başladı


Ramazan Kestane
ramazan@kestelyore.com

     İlçemizin en büyük sorunlarının başında kuşkusuz Trafik gelmekte.

     Trafik sorununu ve parklanmayı önlemek için yapılan, Kestel katlı otoparkın üst katında bu aralar ummalı bir çalışma yapılmakta.

     Acaba, buraya ne yapılıyor diye araştırdığımızda; Böyle bir saçmalığın ancak Kestel’de bu yönetimce yapılacağı kanaatine biz de vardık.

     Katlı otoparkın en üstüne fitnes spor salonu yapılıyormuş.

    Oysa ki, çürümeye terk edilmiş olan Kestel Sosyal tesisleri bu iş için en uygun yer.

     Alt katında, hem bayanlar için, hem de erkekler için spor salonu, yüzme havuzu bulunan bu yerin gözden çıkarılması, atıl duruma düşürülmesine anlam vermekte zorlanıyoruz.

     İlçemizin otopark sorunu vardıysa, bu kat neden kapatılıyor, yoktuysa neden Bursa Caddesine otopark yapılıyor.

     Lütfen bunu aklı selim birisi açıklasın.

     Önder Tanır’ın kimseye danışmadan almış olduğu bu yanlış kararlar, neticesinde ilçemiz binlerce lira zarara uğratılmaya devam ediyor.

     AKP Kestel ilçe teşkilatı kaynamaya başladı

     Partinin 3-5 kişi tarafından yönetildiği ve tamamen kukla görevi gördüğünü iddia eden bazı partililer, İl başkanlığına giderek, istifa etmek istediklerini söylediler.

     Yaklaşık 15 kişinin istifa etmek istemesi ve bunlarında en az 4-5 tanesinin ilçe başkan yardımcısı olması, AKP Kestel ilçe teşkilatında yaşanan sıkıntılarının da boyutunu gözler önüne seriyor.

     İlçe başkanı Sinan Aktaş ile yola devam etmek istemediklerini belirten ve istifa etmek için il başkanlığına giden bazı yöneticiler, ne karar verecek ve bu yöneticiler kimler merak ediliyor.

Share
570 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+3 = ?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI

 • AŞISIZLARA GETİRİLEN KISTLAMALAR HUKUKA UYGUN MU?

  21 Eylül 2021 Yazarlar

              Aşı olmayanlara getirilen yasaklar sadece Türkiye’de değil, dünyada da tartışma konusu. Şehirlerarası yolculuklarda, okullarda, işyerlerinde ya aşı ya da PCR testi zorunluluğu insanları hem aşıya zorlamak için, hem de toplum sağlığını korumak adına yapılan bir uygulama.             Son dönemde yoğun bakım istatistiklerinden de açıkça anlaşıldığı üzere Covid-19 nedeniyle yoğun bakımda yatan hastaların çok büyük bir kısmı...
 • UYUMUŞ ÖYLE Mİ

  15 Eylül 2021 Yazarlar

       Dostlar; AKP Genel Başkanı Erdoğan’ın partisi ile yaptığı bayramlaşma konuşmasında, uyuduğu buna rağmen konuşmaya devam ettiği, dilinin dolaştığı bu kadar zaman geçtiği halde muhalefet tarafından dile getirilmeye halen devam ediliyor. Ülkede o kadar çok gündem var ki, bunu dikkate alan bile yok. Türkiye gibi bir ülkeyi tek başına yönetmeye kalkarsan buna yetişemezsin haklı olarak yorgun düşüp uyursun, ha sağlığında bir sorun varsa bu başka bir şey ve oldukça da önemli durum, hepimizi de ilgilendirir. Günü gününe sağlığ...
 • Gaflet ve delalet uykusu

  15 Eylül 2021 Yazarlar

       Sevgili okurlarım; Kişinin usulüne uygun doğru işler yapabilmesi için, yaşadığı çağda insanlığın ne gibi sorunlarla karşı karşıya olduğunu algılaması, çözümünün nasıl olabileceğini ve kendisinin ne yapması gerektiği konusunda fikir sahibi olması lazım. Söz konusu şeylerin yapılması için akıl etmek ve düşünmek icap eder. Zira, akıl etmeyen, düşünmeyen kişinin doğru şeyler yapmasının olanağı yoktur. O her zaman gaflet ve delalet içinde olur,  çağımızın şu anki aşamasında genel anlamda bütün insanlığın, özelikle kend...
 • Kestel, Kestel olalı böyle zulüm görmedi

  14 Eylül 2021 Yazarlar

       Hikaye şöyle başlıyor:      "Bayburt halkı Senfoni Orkestrası'nı dinlemek için konser salonunu doldurur. Konser sonunda, bir gazetecinin "Konseri nasıl buldunuz?" sorusuna bir seyirci, "Bayburt Bayburt olalı böyle zulüm görmedi" cevabını verir."      Bende şöyle değiştireyim;      Kestel, Kestel olalı böyle zulüm görmedi.      Ana caddelerin büyütülmesi, kaldırımların genişletilmesi, sağlam parke taşlarının sökülmesi, yeniden y...