logo

Saadet Partisi, Kestel Belediye Başkan Adayını Açıkladı

Saadet Partisi Kestel ilçe başkanlığı tarafından, Abidin Usta tesislerinde düzenlenen kahvaltı da, Kestel Belediye Başkan Adayı açıklandı.
Yaklaşık 70 kişinin katıldığı aday tanıtımında, Milli Görüş Partili belediyelerin halkın her zaman yararına faaliyetlerde bulunduğunu belirten il başkanı, “Bizim hiç bir belediyelerimizde müsrif ve haram işleri olmamıştır. Saadet Partisi halka hizmeti hakka hizmet olarak görür. Sosyal belediyeciliğinde nasıl yapılması gerektiğini bilir. Geçtiğimiz dönem yine adayımız olan Mehmet Akbaba, kardeşimiz 31 Mart yerel seçimlerinde de, partimizin adayıdır. Kendisine başarılar diliyorum” dedi.
Daha sonra söz alan ve adaylığı açıklanan Mehmet Akbaba ise, “Kestel’de imarından, çevre sorununa, sosyal sorundan, sağlık ve eğitim sorununa kadar bir sürü çözüm bekleyen ve bu zamana kadar çözülemeyen sorunlar var.
Biz, bu birikmiş sorunları çözeceğiz.
31 Mart’ta yapılacak yerel seçimleri sizlerin destekleri ve dualarıyla kazanacağımıza inancımız tamdır” diyen Akbaba’nın açıklamasını Cuma günü gazetemizde okuyabilirsiniz.

Share
305 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+2 = ?