logo

Saadet Partisi Kestel’de görev değişikliği

Yaklaşık 10 yıldan beri başarılı bir şekilde yürüttüğü, Saadet Partisi Kestel İlçe başkanlığı görevinden ayrılan Eyüp Kılıç, gözünü Ziraat Odası başkanlığına dikti.
Aynı zamanda Ziraat Odası meclisinde de görev yapan Eyüp Kılıç, Ziraat Odası seçimleri için kolları sıvadı. 34 mahallenin 34’ün de delege seçimlerini yakından takip edeceğini dile getiren Kılıç, Oda başkanlığına aday olduğunu geçtiğimiz hafta açıkladı.
Eyüp Kılıç’tan boşalan Saadet Partisi Kestel ilçe başkanlığı görevine, Genel Merkez ve il başkanlığı tarafından Mürsel Kaya atandı.

Akbaba Yeniden aday

2014 Yerel seçimlerinde göstermiş olduğu performansı, alçak gönüllülüğü ve insanlara olan yaklaşımıyla gönülleri feth eden Mehmet Akbaba, adaylık dosyasını ilçe başkanına verdi.
“Bu kutlu davanın bir neferi olarak her zaman partimin emrindeyin” diyen Mehmet Akbaba, Saadet Partisinin sadece seçim dönemlerinde değil, her daim çalıştığını ifade ederek, “Vatandaşlarımız eminim ki, bizim bu çalışmalarımızın karşılığını 31 mart tarihinde gösterecektir. Partimizin bu yerel seçimlerinde başarılı olması için, gecemizi gündüzümüze katacağız” dedi.

Share
467 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+9 = ?