SAADET PARTİSİ YERELDE ZAFERE HAZIRLANIYOR | Kestel Yöre
çınarlar

“Gölgesinde Büyüdüğümüz Çınarlar” Ziyaret ediliyor

Kestel Kaymakamlığı ve Sosyal Yardımlaşma Vakfınca düzenlenen “Gölgesinde Büyüdüğümüz Çınarlar”... 

asfalt çalışması kestelde

KESTEL BELEDİYESİ ASFALT SEZONUNU AÇTI

Kestel belediyesi, ilçe genelinde imar planlarına uygun olarak açılan yeni cadde ve sokaklar da asfaltlama çalışmalarına... 

10931032_887351797983628_3076278650714407109_n

Yaman Sigorta Açıldı

Yaman Sigorta Kestel Acenteliği açıldı. Geçtiğimiz Cumartesi günü, Bursa Cad. AK Bankası yanında hizmete... 

akp kestel ilçe yönetimi

AKP’NİN YENİ YÖNETİMİ BASINA TANITILDI

AKP Kestel ilçe başkanlığı, kongresini yaptıktan sonra basının karşısına çıktı. Yeni ve farklı bir yönetim... 

kestel minübüs

MİNÜBÜSLERDEKİ FARKLI TARİFEYE ŞİKAYET

Gazetemize, sık sık bazı konulardan dolayı şikayetler gelmekte. Bunlardan bir tanesi de geçen gün paylaşım... 

Bu yazı 336 kez okundu

SAADET PARTİSİ YERELDE ZAFERE HAZIRLANIYOR

Kategori : KESTEL - Etiketler : - Tarih : 29 Temmuz 2013

sp
Aylık divan toplantısını, Saitabat köyünde gerçekleştiren Saadet Partisi Kestel İlçe teşkilatı çalışmalarına hız verdi. Halka hizmet, Hakka hizmettir anlayışıyla yarın seçim varmış gibi çalışma yaptıklarını belirten İlçe seçim işleri başkanı Ç.Erdal Albayrak, Divan toplantısı ve diğer çalışmalar hakkında gazetemize şu açıklamalarda bulundu.
Saadet Partisi olarak her ayın ilk haftası aylık faaliyet raporlarının görüşülüp müzakeresi yapıldığı ilçe divan toplantısını yapmaktayız. Yaz döneminde her ay değişik köy ve mahallede yaptığımız bu toplantılarımızın bu ayki adresi Saitabat köyü oldu. İlçemizin değerli kanaat önderlerinden emekli, eğitimci aynı zamanda Saddet Partisi mahalli idareler başkanı Mustafa Tunalı’nın evinde, Yönetim kurulu üyeleri AGD temsilcisi, Derekızık, Saitabat köy temsilcileri ve Gençlik kolları yönetin kurulu üyelerinin katılımıyla gerçekleşti.
İftar sonrası, ilçe teşkilatlanma başkanı Mahmut Kurt’un idaresinde yapılan toplantının açılış konuşmasını İlçe başkanı Eyüp Kılıç yaptı. Ülke ve dünya gündemine dair sıcak gelişmeleri değerlendiren KILIÇ’ın gündem maddesini ağırlıkla Mısır’da %52 oy oranıyla seçilip 1 yıldır iktidarda olan Muhammed Mursi’ye karşı gerçekleşen esasen demokrasinin ayaklar altına alındığı darbe teşkil etti. Mısır da sağduyunun ve demokrasinin mutlaka galip geleceğini, bunun için İstanbul Kazlıçeşmede 100 binlerin katılımıyla gerçekleştirdiğimiz” Darbelere hayır Mısır’a destek mitingiyle, Milli Görüş camiası olarak Mursi’nin yanında yer aldığımızı haykırmış olduk.
Çalışmalarımız, Ramazan ayı boyunca ve sonrasın da devam edeceği ifade edildi.

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :


Reklam 2 Alanı
Facebook RSS