logo

SAİTABAT MAHALLESİNDEN EMNİYETE ZİYARET

Saitabat mahallesi Muhtarı Ahmet Eraslan, Saitabat Köyü Kadınları Dayanışma Derneği Başkanı Şermin Cakalı ve yaklaşık 50 kişilik bir gurup Kestel Emniyet Müdürünü ziyaret ederek, başsağlığında bulundu.
Burada başsağlığı konuşması yapan Saitabat mahallesi muhtarı Ahmet Eraslan, “İnadına sarılacağız bugün birbirimize. İnadına sokağa çıkıp sahip çıkacağız ülkemize ve birliğimize. Acılarımızı unutmadan ama hainlere de fırsat vermeden, onları sevindirmeden yaşayacağız yasımızı. Biliyoruz ki, Hakkın gazabı ve Halkımızın bedduaları, er ya da geç sonları olacaktır bu alçakların. Biz Saitabat mahallesi olarak, bu ülkenin polisine, askerine, aydınına ve halkına yapılacak her saldırıda, saldırıyı yapanların karşısına çıkmaya, bu hainleri lanetlemeye, ülkemizin birliğine, barışına ve geleceğine sahip çıkmaya devam edeceğiz. Acımız çok büyük ve tarifsiz. Bu ülkenin doğusundan batısına her evde, kana susamış, insanlıklarını yitirmiş alçak teröristlerin, hain saldırılarına şehit verdiğimiz gencecik evlatlarımızın, şehitlerimizin acısı ve yası var.” diyen Eraslan, “Polis Teşkilatımızın başı sağolsun” dedi.
Saitabat Köyü Kadınları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Şermin Cakalı da, ““Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu menfur saldırıda hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, şehitlerimizin değerli ailelerine, yakınlarına, Türk Polis Teşkilatı mensuplarımıza ve yüce Türk milletine başsağlığı ve sabır diliyorum. Yaralı kahraman polislerimiz ve diğer yaralılara ise acil şifalar diliyorum.” dedi.
Gurup daha sonra, Kestel Emniyet Binası önünde hep birlikte poz verdi.

15 Aralık 2016 14:56:07Son Güncelleme:
Share
429 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+4 = ?