24° Açık
  • EURO 6.40
  • DOLAR 5.77

“Sen bu filmin neresindesin”

Kestel Belediyespor Yönetim kurulu geçtiğimiz hafta, Kestel Kültür Merkezinde tarihinde ilk defa bir panel düzenledi. Spor Sosyolojisi adı altında düzenlenen panele, Doç. Dr. Bengül Güngörmez ve Dr. Berkay Aydın konuşmacı olarak katıldılar. Yoğun bir kalabalığın katıldığı panel de, sporun ahlakı ve birleştirici yönleri ele alındı. Bu konu hakkında bir açıklama yapan Kestel Belediyespor Kulüp Başkanı […]
KESTEL - 15 Mart 2019 13:39 A A

Kestel Belediyespor Yönetim kurulu geçtiğimiz hafta, Kestel Kültür Merkezinde tarihinde ilk defa bir panel düzenledi. Spor Sosyolojisi adı altında düzenlenen panele, Doç. Dr. Bengül Güngörmez ve Dr. Berkay Aydın konuşmacı olarak katıldılar.
Yoğun bir kalabalığın katıldığı panel de, sporun ahlakı ve birleştirici yönleri ele alındı. Bu konu hakkında bir açıklama yapan Kestel Belediyespor Kulüp Başkanı Ali Koç, “Biz Kestelspor olarak hedeflerimizi hep yüksek tuttuk. Bu anlamda bütün branşlarımızı aktif tutmaya çalışırken, aynı zamanda sosyal sorumluluk projelerimizi de hayata geçirdik. “Sen bu filmin neresindesin”adlı projemiz; ergenlik çağına gelmiş çocuklarımızı şiddet içeren unsurlardan uzaklaştırmak için kapsamlı bir şekilde tasarlayıp gündeme aldık.Pilot bölge Kestel okulları, sonrasında Bursa ve Marmara bölgesi, sonrasında Türkiye’yi kapsayacak şekilde adım adım ilerletip toplumsal fayda sağlayacağız ve ülkede tek olan projemiz eminiz ki, bir çok STK, Okul tarafından beğenilip, dahil olunmak isteyeceklerdir.
Sistemimizi iyi oturttuktan sonra Altınordu modelini Kestel’imizde uygulamaya alacağız. Tabi, bu uzun süreli bir maraton, imkanımız oldukça bu tarz projelerle hep var olacağız.
Ayrıca, A takımımız içinde 3. lig hedeflerimizi adım adım hayata geçireceğiz.” Dedi.

Bu haber 657 kez okundu.

elit vip escort

KESTEL - 13:39 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.