logo

TAPU VE KADASTRO GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 169 YAŞINDA

tapu
Bursa Büyükşehir Belediye Başkanvekili Abdülkadir Karlık, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü’nün 169. yılı kutlamaları kapsamında Tapu ve Kadastro Bursa Bölge Müdürlüğü çalışanlarıyla bir araya geldi.
Büyükşehir Belediye Başkanvekili Abdülkadir Karlık, Tapu ve Kadastro Bursa Bölge Müdürlüğü yetkililerini Heykel’deki tarihi başkanlık binasında ağırladı. Görüşmede, Büyükşehir Belediyesi’nin Bursa’daki tüm kurum ve kuruluşlarla ortak çalışmalar yaptığına işaret eden Başkanvekili Karlık, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü çalışanlarının da Bursa’da önemli işlere imza attığını ifade etti. Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü’nün 169. yılını kutlayan Başkanvekili Karlık, Tapu ve Kadastro Bursa Bölge Müdürlüğü çalışanlarına budan sonraki görevlerinde başarılar diledi.
Tapu ve Kadastro IV. Bölge Müdürü Feridun Yörük ise bölge müdürlüğü olarak 900’ü aşkın personelle Bursa, Çanakkale ve Yalova’da, 54 ilçe tapu müdürlüğü ve 4 adet de kadastro müdürlüğü ile hizmet verdiklerini ifade etti. Kurumsal olarak mülkiyet bilgilerinin devlet güvencesi altında güncel olarak tutulması ve muhafaza edilmesini sağlayarak kullanıcıların hizmetine sunduklarını anlatan Yörük, “Kurumumuzun ve çalışanlarımızın ana amacı, vatandaşların en büyük teminatları olan gayrimenkullerini devlet güvencesi altında tutmak ve onlara en iyi şekilde hizmet vermektir. Vatandaşlarımıza bugün olduğu gibi özveriyle hizmet vermeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Share
237 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+2 = ?