logo

TARAFSIZLIK MASKESİ

     Sevgili okurlarım; bazı konular o kadar açık ki, tıpkı siyakla beyaz gibidir. Bu anlamda, emperyalist ve Siyonistlerin ülkelerimize müdahalesinin halklarımıza saldırmasının kabul edilir bir tarafı yoktur.

     Hangi gerekçeyle olursa olsun, onların İslam coğrafyasını kendi çıkarlarına uygun şekilde dizayn etmesini kabul edemeyiz. Planlarını boşa çıkarmak için, onlara karşı mücadele veren direnen bütün kişi ve toplulukların amasız, fakatsız yanındayız.

     Özellikle, Amerika’nın gönüllü uşaklığını yapan kimi ajanlar, emperyalistlerin Irak’ı işgal edip, Saddam’ı idam etmesinde ve Libya’ya saldırıp Muammer Kaddafi’yi linç edip şehit etmesinde, takındıkları tavrı bugün de Amerika’nın haince pusu kurup, canice katlettikleri Kasım Süleymani için sergilemekteler. İran ile Amerika’yı aynı kefeye koyarak halklarımızın, emperyalizme ve siyonizme karşı birleşip savaşmasını engelleme gayretindeler. Kasım Süleymani, Irak’ta Suriye’de emperyalistlere ve Siyonistlere karşı o ülkelerin yerel halkını örgütleyip direnmesini sağlıyordu. Her an öldürüleceğini bildiği halde, ölümü pahasına savaşmaktan vazgeçmeyecek derecede davasına inanmış bir kişiydi. O ve onun gibiler, emperyalizme siyonizme karşı İslam coğrafyasını savunan kahramanlardır. Birilerinin “Amerika ile İran aynıdır” safsatası direnenlerin ve direnerek şehit olanların önemini azaltmaz. Siz ne yaparsanız yapın, halklarımız sizin ajanlık ve uşaklık yaptığınız efendilerinize karşı birleşecek, savaşacak ve kazanacak.

     Ulusal kurtuluş savaşında kuyruğunu, bacakları arasına alıp defolup gittikleri gibi, topraklarımızdan defolup gidecekler.

     Benim bu noktada söyleyeceğim tek bir söz vardır: Dışarıdan İslam coğrafyasına saldırarak, yakıp yıkıp katledenlere karşı savaşan düşmanımda olsa onunla beraberim. Saldırganların yanında olan dostumda olsa onun karşısındayım. Tarafsızlık maskesi taksa bile benim için fark etmez, onun da karşısındayım.

     Zira, “Görünen köy kılavuz istemez” misalinde olduğu gibi, her şey apaçık ortadayken kelime oyunu yapmak hedef şaşırtmaktır. İslam ülkelerindeki despot iktidarlara karşı mücadele ayrı konu. Sapla samanı karıştırmak gibi bir niyetim yok.

Share
2188 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+9 = ?