logo

Tepkisini afişle dile getirdi

İlçemizin gözde mahallelerinden birisi olan Kazancı’da, halı sahanın duvarında bulunan afiş dikkat çekiyor.

Kazancı’da belediyenin yerine kaçak inşaat yaptığı gerekçesiyle, yaptığı yapıya yıkım kararı çıkan vatandaş, tepkisi halı sahanın tellerine asmış olduğu afişle dile getirdi.

 Kazancı, mahallesinde yaşayan vatandaşlar ise, “Buraya böyle kaçak bir yapının yapılmasının savunulacak elbette bir tarafı olamaz. Kestel Belediyesinin yetkililerini bu konuda tebrik ediyoruz. Umarız, tez zamanda bu afişi de buradan kaldırırlar da, görüntü kirliliğine son verirler.” diye konuştular.

27 Haziran 2020 10:22:28Son Güncelleme:
Share
11583 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+8 = ?

#

Tepkisini afişle dile getirdi” için 1 yorum

  1. Bu gazeteyi bazı olaylara tarafsız yaklaşımından dolayı takip ederdik fakat bizat olayın takipçisi olduğumuz konuyla ilgili bukadar asparagas haberi görünce bu zaman kadarki okuduklarımızı belleğimizden silmiş olduk kimin ağızıyla ne dediğinizin yada kelimeye oyunu ile kazancı halkı demenizi menfaatcı yaklasiminiz gözden kaçmamıştır.Sürecin takipcisiyiz bir sülale (aile) sayısı kadar nüfusa sahip bir ilçemizde bu adlandiramadigimiz paraleli anımsatan ışletmeci kamu görevlisi bugün kendinizi deşifre etmenizle yerel sarı kimlikli medya bu gidişle yüzümuzu tamamen kestele donecegiz gibi duruyor.