logo

Türkiye Esnaf Oscarları Ödülü Meysun Ayva’ya

Türkiye Esnaf Haber Dergisinin düzenlemiş olduğu Türkiye çapındaki “Yılın En Başarılı ve Girişimci Başkanı” Kestel’den seçildi.

Tüm yıl boyunca yaptıkları çalışmalar ve gösterdikleri performanslar göz önünde bulundurularak, Türkiye’deki Esnaf Odaları arasında değerlendirmeler yapılıyor ve seçilen odanın başkanı yılın “en başarılı ve girişimci başkanı” ödülünü alıyor. 2020 Yılı için yapılan değerlendirmede, Kestel Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Meysun Ayva,Türkiye’nin en başarılı Oda Başkanı seçildi.

Oscar ödülünü aldıktan sonra bir konuşma yapan Ayva, “Çalışmalarımızı ve başarımızı taktir ederek bizi ödüle layık gören Türkiye’nin dört bir yanındaki Esnaf Odası Başkanlarımıza teşekkür ediyorum. Bu yıl çok zor günler geçirdik. Mart ayı ile birlikte pandemi ile mücadeye başladık. Araçlarımızın sağlıkla hijyeni için çok emek verdik. Tüm Oda üyesi arkadaşlarımız herkese örnek olacak bir titizlik içerisinde çalıştı. Pandemi hepimize zor günler yaşattı, yaşatmaya devam ediyor. Kestel Şoförler ve Otomobilciler Odası olarak her zaman öncü, ilkeli, topluma yararlı faaliyetlerde bulunmayı ilke edindik. Bu ödülü ilçemizdeki tüm esnaflarımız adına alıyorum ve çalışmalarımızı takdir edip bize bu ödülü layık gören tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum” dedi.

Share
2274 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+6 = ?