logo

“Uyuşturucuya değil, Hayata bağlı olun”

İYİ Parti Kestel İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı, uyuşturucu ile mücadele kapsamında ilçenin ana arterlerine “Uyuşturucuya değil, hayata bağlı olun. Uyuşturucuya hayır!” pankartları astı.

Kestel’de İYİ Partili gençler, küresel temel sağlık sorunlarından biri olan madde bağımlılığının önüne geçmek için yerel mücadele başlattı. Kestel’in ana arterleri ile belli noktalara “Uyuşturucuya değil, hayata bağlı olun. Uyuşturuca hayır” pankartları asan partili gençler, ne yazık ki her geçen gün artış gösteren bağımlılığa karşı farkındalık oluşturdu.

İYİ Parti Kestel İlçe Gençlik Kolları Başkanı Berkant ÇİFTÇİ ilçenin her mahallesine, her sokağına ulaşarak topyekün mücadele edeceklerini söyledi. “Ticareti yapılan, alınıp satılan sadece uyuşturucu madde değil, çocukların, gençlerin hayatı ve geleceğidir” diyen Başkan ÇİFTÇİ, “Gençlerimizle birlikte gözümüzden sakındığımız çocuklarımızı, evlatlarımızı tehdit eden, onların bedenlerini ve hayatlarını zehirleyenlere büyük bir kararlılıkla karşı çıkacağız. Bataklığı kurutmak adına el birliği ile mücadele edeceğiz. Gençlerimizi ve geleceğimizi kurtarma adına İYİ Gençlik Kestel ailesi olarak toplumun tüm kesimlerinden duyarlılık ve hassasiyet bekliyoruz” diye konuştu.

Share
1221 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+6 = ?