logo

Yeni sezona merhaba

nilüfer korosu
Yunanistan’da düzenlenen Ionnes-Posidonia 2013 Korolar Festivali’ndeki performansıyla yaz dönemini de hareketli geçiren Nilüfer Belediyesi Kadın Korosu, kısa bir tatilin ardından yeni sezon hazırlıklarına başladı.

Nilüfer’deki Mini Golf tesislerinde düzenlenen keyifli bir kahvaltıda bir araya gelen koro üyeleri hem özlem giderdi hem de yeni sezon hazırlıklarına başlamanın heyecanını yaşadı.

YENİ SEZON GALA KONSERİ 2 KASIM’DA

Neşeli geçen kahvaltının ardından ilk dersini yapan Nilüfer Belediyesi Kadın Korosu, 2 Kasım 2013 Cumartesi akşamı Fethiye Kültür Merkezi’nde vereceği gala konseri hazırlıklarında ilk adımı da atmış oldu.

Şef Dr. Aysel Gürel, Nilüfer Kadın Korosu’nun eğitim ve kadın sorunlarına eğilen dernekler yararına konserler vermeye 2013-2014 sezonunda da devam edeceğini belirterek, “Bu dernekler için bir sezon boyunca verdiğimiz konserlerle sağladığımız mali destek her geçen gün artıyor. Çorbada tuzumuz olduğu için kıvanıyoruz. Bursalıları, türkü, pop, Türk sanat müziği ve roman şarkılarıyla renklendirdiğimiz, ücretsiz olacak gala gecesine davet ediyoruz” dedi.

Share
133 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+1 = ?