logo

Yeniden Refah’ta Hedef “İktidar”

     Yeniden Refah Partisine üye katılımı sürüyor. Dün akşam, parti binasında yaklaşık 50 kişilik bir gurup, partilerinden istifa ederek, Yeni Refah Partisine katıldılar.

     Bu katılımın kendilerine güç verdiğini söyleyen YRP Kestel İlçe Başkanı Yakup Acar, Hedefimiz yerelde ve genel de iktidar olmaktır diyerek şöyle söyledi.

     “Yaklaşık 2,5 yıl önce genel başkanımız Dr.Fatih Erbakan beyin liderliğinde kurulan Yeniden Refah Partimize ve genel başkanımıza gösterilen ilgi, alaka ve teveccühten dolayı milletimize teşekkür ediyoruz.

     Gelecek nesillere ve bizlere en güzel hediye ve miras olan Milli Görüş davasını şanla şerefle bizlere teslime den milli görüş lideri Erbakan hocamızı hayırla ve rahmetle anıyorum. Allah, Erbakan hocamızdan razı olsun. Mekânı cennet makamı Ali olsun.

     Yine, Erbakan hocamızın yaşanabilir bir Türkiye, yeniden büyük Türkiye ve Yeni ve adil bir dünyayı kurma hedeflerini en kısa zamanda gerçekleştirmeyi rabbimden niyaz ediyorum.

     Türkiye’nin 81 il 922 ilçesinde teşkilatlanmasını tamamlamış, il ve ilçe kongrelerini onbinlerin katıldığı salonlarda yapmış, büyük kongresini 40 binin üzerinde katılımla gerçekleştirmiş, Yargıtaya kayıtlı 150 bin resmi üyesi, yaklaşık 200 bine yakın sisteme dâhil edilmeyi bekleyen üye formlarıyla, 300 binin üzerinde üyesiyle Yeniden Refah Partisi seçimlerin en iddialı partisidir.

     Kestel ilçemizin 36 mahallesine temsilcilerimizi atayarak, her bir mahallemizde Yeniden Refah Partimizin var olduğunu gösterdik. Kestel ilçemizde, Yargıtaya kayıtlı 700’ün üzerinde kayıtlı üye, 200’ün üzerinde sisteme kayıt olmayı bekleyen Üye formlarımızla toplamda 1000[bin] üye hedefini gerçekleştirdik.

     Yine olası bir erken seçimde, Kestel ilçemizde 160 sandıklara baş müşahitlerimizi atayarak, seçime hazır olduğumuzu gösterdik.

     Genel başkanımız Sn. Dr.Fatih Erbakan ve Yeniden Refah Partimize malum medya ve anket firmalarının uyguladığı ambargo ve yok saymalarına, ilk seçimde milletimizin desteğiyle gereken cevabı vereceğiz.

     Yeniden refah iktidarında

-Aldanmayacağız, aldatmayacağız.

-Milletimize kaşıkla verip, kepçeyle almayacağız.

-Devleti ve milleti borca esir etmeyeceğiz.

-İsraf etmeyeceğiz, ettirmeyeceğiz.

-Halkımzıı sosyal yardımlara mahkûm etmeyeceğiz.

-Ehliyeti, liyakatı ve adaleti hâkim kılacağız.

-Zalime ve zulme dur diyeceğiz.

-Dış politikada, şahsiyetli duruş sergileyeceğiz.

     Milletimiz ilk seçimde, iş batırma belgesi olanlardan beri olan kapı gibi iş bitirme belgesi olan, altın yaldızlı referanslara sahip olan milli görüşü Yeniden Refah Partisini iktidara taşıyacaktır. Yağmurdan kaçarken doluya tutulmamak için, ilk seçimde milli görüş diyeceğiz Yeniden Refah diyeceğiz.

     Bu vesileyle çeşitli partilerden istifa ederek aramıza katılan 50’ye yakın kardeşimize `partimizin resmi üyeliklerini gerçekleştirip, partimizin rozetlerini takdim ettik. Aramıza katılan kıymetli kardeşlerimize tekrar hoş geldiniz diyorum. Milli görüş davamıza Yeniden Refah Partimize katılımlarından dolayı ayrıca teşekkür ediyorum.”

Share
226 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+4 = ?