logo

Yenimahalle İlköğretim öğrencilerinden 23 Nisan ziyareti

     Yeni mahalle ilkokulu öğrencileri, 23 Nisan’da ilçe kaymakamı Ahmet Karakayayı makamında ziyaret ettiler.  ziyareti gerçekleştirdi.

     Karakaya, çalışmalar hakkında öğrencilere bilgi verirken, kısa da bir röportaj gerçekleştirdi. Gerçekleştirilen röportaj şöyle:

*Merhaba; öncelikle sizi tanımak ve yaptığınız çalışmaları bilmek isteriz.

Merhabalar sevgili çocuklar, makamıma hoş geldiniz.1977 yılında Kastamonu’nun Taşköprü ilçesinde doğdum. “İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü’nü” 1999 yılında bitirdim. Evliyim ve üç çocuk babasıyım. Üç yıldır da Kestel İlçesi’nde görev yapmaktayım.

Hobilerim: Doğada yürüyüş yapmak, köpeklerimle vakit geçirmek, zaman zaman da spor yapmak. Küçükken Pilot ya da Gemi Kaptanı olmak istiyordum.

Sanat Müziği ve Türk Sanat Müziği’ni dinlemeyi seviyorum. Geçmişten Piri Reis ile sohbet etmek isterdim. Çünkü; bilinmeyenlerin peşinden koşan bir kişilik önemli bir bilim adamı.Elimde sihirli değnek olsa mümkünse her alanda tembelliği ortadan kaldırmak isterdim. Kestel, Büyükşehrin içinde dağların eteğinde güzel bir ilçe. Ben de Kestel’in bu güzelliklerini oldukça beğeniyorum ve seviyorum.

            Sanayinin sebep olduğu hava kirliliğini azaltmak için fabrikaların bacalarına filtre takılması için çalışmalarımız var.

Çocuklar, eğitiminizi en iyi şekilde tamamlamalısınız. Spor ve kültürel alanlarda yeteneklerinizi geliştirecek çalışmalar yapmalısınız. Her şey sevgiyle başladığı için birbirinizi seviniz, derslerinizi aksatmayınız ve kitap okuyunuz.

Share
476 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+2 = ?