logo

Ziraat Odasında Başkan değişmedi

Fevzi Fırtına
Uzun yıllardan beri, Ziraat Odası Kestel başkanlığını sürdüren Fevzi Fırtına, iki listeli genel kurulda kullanılan 35 oyun 23’ünü alarak Ziraat Odası Başkanlığını 9. kez üst üste kazanarak kırılması zor bir rekora da imza atmış oldu.
Esnaf ve Sanatkarlar Kredi kooperatifi salonun gerçekleştirilen kongreye, 35 delegenin tamamı katıldı. İki liste halinde gerçekleştirilen kongreye de ilgi yoğun oldu.
Divan başkanlığını, Türkiye Muhtarlar Derneği Genel Başkanı Bekir Kahyaoğlu’nun yaptığı kongre sonrası misafirlere yemek ikramında da bulunuldu.
Kongrede bir konuşma yapan başkan Fevzi Fırtına, “Kestel Ziraat Odası olarak bir çok başarılı çalışmaya imza attık. Odamızın mevcut bulunduğu yerin üst katını da alarak, rahat ve daha ferah bir ortam oluşturduk. Ziraat Mühendislerimizin çalışma alanlarını genişlettik. Burada gerçekleştirdiğimiz kongreye katılımızdan dolayı hepinize teşekkür ederim. Kongrede aday olan değerli kardeşimi de medeni cesaretinden dolayı kutlarım. Burada kazanan ben, kaybeden arkadaşımız olmadı. Kazanan Kestel’li ziraatçiler oldu” diyerek, birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Share
160 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+5 = ?