logo

Ziraat Odasında yeni başkan Eyüp KILIÇ

Kestel Ziraat Odasının Olağan Genel Kurulu, bugün Kestel Esnaf ve Sanatkarlar kooperatifinin toplantı salonunda gerçekleştirildi.
Divan Başkanlıklarını; Mudanya Ziraat Odası Başkanı Raif DÖNER, İnegöl Ziraat Odası başkanı Sezayi ÇELİK, Mehmet ALTIN ve Engin TAŞDEMİR yaptı.
Kongrenin açılış ve veda konuşmasını yapan eski Ziraat Odası Başkanı Fevzi FIRTINA, “Benden yana hakkım hepinize helal olsun. 30 yıldan beri Ziraat Odasını en güzel bir şekilde temsil ettiğimize inanıyorum. İstemeyerekte olsa kırdığım, üzdüğüm insanlar olduysa onlarında hakkını helal etmesini istiyorum” dedi.
Sadece seçilen meclis üyeleriyle değil, tüm delegelerimizle birlik ve beraberliği sağlamak adına ortak çalışacaklarını söyleyen Kestel Ziraat Odasının yeni başkanı Eyüp KILIÇ, “Sahaya çıktığımızda, çiftçilerimizin, fidancılarımızın odamıza küs olduğunu gördük. Sebebini sorduğumuzda Ziraat Odası sadece evrak vermekten başka bir işe yaramıyor diyerek haklı tepkilerini dile getirdiler. Bundan sonra Ziraat Odasını daha faal, daha hizmet eden, çiftçilerimize her konuda daha verimli bir oda haline gelmesi için var gücümüzle çalışacağız. Eğer, başarısız olursak bırakıp gitmesini de biliriz. Bizim bu koltuklarda 30 yıl gibi oturmaya niyetimiz yok. Ben, burada bunun sözünü veriyorum” dedi.
Konuşmaların ardından seçime geçildi.
Eyüp KILIÇ – 21
Necmi DENİZ – 12
Boş – 2
Ziraat Odasının yeni başkanı Eyüp KILIÇ olurken, Yönetim Kurulu ise şu isimlerden oluştu: Mustafa İNAN, İsmail TAN, Nevzat ÖZTÜRK, Hüsamettin GÜNGÖR, Özer İKİZ ve Vedat OK.

Share
427 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+3 = ?