logo

AK Parti İl başkanından “Hayırlı olsun” ziyareti

AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, geçtiğimiz haftalarda oluşturulan Kestel İlçe Yönetiminin, ilk yönetim kurulu toplantısına katıldı.

Toplantıya, AK Parti İl Başkan Yardımcıları Kamil Bayramiç, Osman Şahin ve ilçe koordinatörleri katıldı. Toplantıda İlçe Başkanı Nesri Demir ve yönetim kurulu üyelerine görevlerinin hayırlı olmasını dileyen İl Başkanı Davut Gürkan, detaylı çalışmaların ardından ardından oluşturulan ilçe yönetiminin Kestel’de başarılı işlere imza atacağına olan inancını dile getirdi.

Kestel teşkilatları ve halkının her zamanki gibi desteklerinden güç alacaklarını belirten Gürkan, “Pandemi krizinin adından gelen ve tüm dünyayı etkisi altına alan ekonomik pandemi, ikili ticari ilişkilerimizin güçlü olduğu, coğrafyamızdaki iki önemli ülke arasındaki savaş, diğer yandan da bölgesindeki güvenilir ülke konumundaki ülkemizin komşuları ve İslam Alemi’nde huzurun tesisi için attığı dünyaya örnek adımların yan sıra ülkemizin geleceği adına her alanda çalışmalarımız sürüyor. Bizler inanıyor ve biliyoruz ki Türkiye bu dönemleri de her zamanki gibi güçlenerek atlatacaktır. Bizler de Bursa teşkilatları olarak üzerimize düşeni her zaman olduğu gibi yapacağız. Kestel’imizde ve Bursa’mızda sıkılmadık el, çalınmadık kapı bırakmadan çalışmaya, ülkemizin ve Bursa’mızın geleceğine katkı sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Share
499 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+9 = ?