logo

Gizlilik Sözleşmesi

Web sitemizi ziyaret eden değerli ziyaretçilerimizin kişisel gizlilik haklarınıza saygı duymaktadır ve sitemizde geçirdiğiniz zaman zarfında kişisel gizlilik haklarının korunmasını sağlamaya çalışır.

Bu sayfamızda ki açıklama, hangi verileri neden topladığımızı ve bu verilerle ne yaptığımızı anlamanıza yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

Gizlilik Politikası metnimiz bilgi güvenliği ile ilgili sizleri bilgilendirmek ve uyulması gereken kurallar ile sorumlulukları açıklamak üzere hazırlanmıştır. Tüm hizmetlerimiz için geçerli olmakla birlikte, belirli hizmetlere yönelik uygulamalarımız hakkında ek bilgiler içeren bazı destekleyici dokümanlarda temin etmiş bulunmaktayız.

Gizlilik Politikası, hizmetlerimize nasıl eriştiğinizde (bilgisayar, cep telefonu, tablet, TV veya diğer yollar gibi) bakılmaksızın uygulanacaktır. Hizmetlerimizi her kullandığınızda Gizlilik Politikası kabul edeceğiniz için, Gizlilik Politikasını dikkatli bir şekilde okumanızı öneririz. Gizlilik Politikasında açıklanan uygulamaları kabul etmemeniz halinde, hizmetlerimizi kullanmamanızı öneririz.

Gizlilik Politikası´na ilişkin olası değişiklikler bu sayfada yayımlanacaktır. Bu çerçevede, size ait hangi bilgilerin saklandığına ve bu bilgilerin nasıl kullanıldığına dair güncel olarak bilgi almanıza olanak sağlanacaktır.

Kullanıcılar sitemize üye olduklarında kişisel bilgileri, adı – soyadı, doğum tarihi, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgi olup, bu sözleşmede “kişisel bilgiler” olarak anılacaktır.

Kestelyore, kullanıcılarının gerçekleştirmiş olduğu işlem bilgilerinin güvenliğini ve gizliliğini sağlamak için gerekli önlemleri almaktadır. Ancak, Kestelyore tarafından gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin almasına karşın internet sitesine ve/veya sisteme yapılan saldırılar sonucunda kişisel bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, kestelyore’nin bu nedenle herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

İdari kurumlar ve adli kurumlar tarafından gelen talepler ve bildirimler doğrultusunda kişisel bilgiler, Gizlilik Politikasına uygun olarak adli ve idari kurumlar ile paylaşılabilir.

Kullanıcının kişisel bilgileri; gerçekleştirilen işlemlerde gerekli görülmesi halinde, sürecin hızlandırılması ve kullanıcılar arasındaki iletişimi sağlamak amacıyla işleme dahil olan diğer kullanıcı ile paylaşılabilir.

kestelyore, internet sayfasını kullanan kullanıcıların istatistiksel bilgilerini, teknik bir iletişim dosyasını kullanarak elde edebilir. Kullanıcılar isterse, bu dosyayı engellemeye yönelik tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

www.kestelyore.com ziyaret eden her kullanıcı, gizlilik politikasının hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.

Share