logo

CHP BURSA MİLETVEKİLİ A.ADAYI CEVAT ASA, ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Milletvekilliği aday adaylığı için, CHP Bursa il başkan yardımcılığı görevinden istifa eden Cevat Asa, yarın seçim olacakmış gibi, çalışmalarını olanca hızıyla sürdürüyor.

     Henüz seçim takvimi açıklanmamasına rağmen, bir dizi ziyaretlerde bulunan Asa, CHP Yıldırım ilçe başkanlığına da bir ziyarette bulundu. Burada ilçe başkanı Nihat Yeşiltaş ve yönetim kurulu tarafından karşılanan Asa, görmüş olduğu ilgi karşısında oldukça memnundu.

     Ziyarette bir konuşma yapan CHP İlçe başkanı Nihat Yeşiltaş, “Biz bu partinin üyeleri olarak her zaman, örgütümüzün içerisinde mücadele eden, emek veren kişilerin aday olmasından yanayız. Sizlerde bu mücadelenin içerisinden gelen birisisiniz. Bu anlamda adaylığınız hayırlı olsun bizlere düşecek her konuda yanınızdayız. Ziyaretinizden dolayı sizlere teşekkür eder, yolunuz açık olsun” dedi.

      Daha sonra söz alan Milletvekili aday adayı Cevat Asa ise, “Ülkemizin geldiği durum ortadadır. Bu iktidardan, bu baskılı rejimden kurtulmak için gerekirse elimizi değil, gövdemizi taşın altına koymak zorundayız. AKP iktidarına son verip, Cumhuriyetin ayarlarına yeniden dönmemizden başka da bir şansımız kalmamıştır. Bizler böylesine kutsal gördüğümüz bir yola çıkmış bulunmaktayız, sizlerin desteğine, örgütümüzün desteğine ihtiyacımız var. Biz, Cumhuriyet Halk Partisi olarak büyük bir aileyiz. Bu aileyi artık iktidar yapmanın zamanı gelmiştir. Destekleriniz, hoşgörünüz ve misafirperverliğinizden dolayı hepinize çok teşekkür ediyorum” dedi.

Share
222 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+4 = ?