logo

GASTRONOMİ FESTİVALİNDE İLÇEMİZİ MUHTARIN YERİ TEMSİL EDECEK

Bursa’nın gastronomi kültürünü ortaya çıkarmak ve turizmin canlanmasına katkıda bulunmak amacıyla 23-25 Eylül tarihlerinde zengin bir içerikle Gastronomi Festivali Bursa Merinos Parkında düzenlenecek.

     Yerli ve yabancı çok sayıda katılımcının beklendiği festival sırasında eğitimler, çalıştaylar, paneller, söyleşiler, alım heyetleri, B2B’ler, konserler ve gösteriler tertiplenecek. Ulaşımı kolay ve ihtiyaçlarımızı tam anlamıyla karşılayan bir lokasyon olduğundan dolayı organizasyon Merinos Park’ta düzenleniyor. Festival süresince ana sahnede gastro showlar, lezzet hikayelerinin anlatıldığı söyleşiler, ödül törenleri ve konserler organize edilecek. Festival süresince tanımladığımız oyun alanları, parkurlar, çeşitli aktivite ve yarışmalarla çocuklarımızın da keyifli zaman geçirmesi sağlanacak. Birçok ünlü isim de festivalde olacak.

     Sanatçı Buray, Şef Danilo Zanna, Şef Hazer Amani, Şef Arda Türkmen, yakından tanıdığımız Şef Ömür Akkor, Akademisyen Şef Esat Özata, Sahrap Soysal, Şükran Kaymak ve daha birçok ünlü isim bu festivale konuk olacak.

     Festivalde ilçemizi de, Kazancı Muhtarın yeri temsil edecek.

Share
635 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+5 = ?