logo

Ergün AKSOY’dan Yıldıray ATLI’ya NASİHAT..!

Ergün Aksoy
İlçemizin eski belediye başkanlarından birisi olan Ergün Aksoy, gazetemize yazılı bir açıklama yaparak şunları söyledi:
“Şehzadeler şehri Manisa’dan selamlar. Basınımız aracılığı ile sizlere sonuçlanan bir mahkemeden bahsetmek istiyorum.
Kestel ilçemizde 2014 Yerel Seçimleri’nden sonra CHP ilçe kongresi yapılırken CHP Kestel İlçe Başkanı Yıldıray Atlı konuşmasında başta MHP’ye ve eski Barakfakih Belediye Başkanı Ali Kök ile şahsıma iftira atmıştı. Bu kongrede yapmış olduğu ağır ithamlar basınımıza yansımıştı. ‘’Ergün Aksoy, Ali Kök’ten 200 milyar aldı ve MHP’den aday oldu.’’iddiasında bulunmuştu. Ben de kendisine dava açmıştım.
Yıldıray Atlı’nın ceza almasıyla sonuçlanan davada mahkemece şahsıma ‘’tazminat davası açma hakkı’’ da tanınmasına rağmen kendisine tazminat davası açmayı düşünmüyorum. Mahkeme sonucuna göre partimin ve eski Belediye Başkanı Ali Kök ile benim böyle bir alışverişte olmadığımız kanıtlanmıştır.
MHP bir sermaye partisi değildir. Ali Kök ve şahsım bu ilçeye hizmet etmiş insanlar olarak böyle bir ithamı hak etmemişizdir. Şimdi CHP İlçe Başkanı Yıldıray Atlı; Mhp’den, Ali Kök’ten ve Ergün Aksoy’dan özür dilemelidir. Ayrıca göçmen camiasından da özür dilemeyi unutmamalıdır! Nedenini ise kendi bilir ve açıklar.
Son olarak Yıldıray Atlı’ya Ergün Aksoy’dan bir nasihat: ‘’Siyasetçi nerede ne konuşacağını değil, nerede ne konuşmayacağını bilmelidir.’’
Değerli Kestelli hemşehrilerim ben Manisa Büyükşehir Belediyesi’nde çalışmaya devam ediyorum. Eğitim Şube Müdürü olarak başladığım görevimde kısa sürede Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı’na terfi ettim. Kıymet bilen biliyor, sandıkta da mahkemede de görevimde de rüştümü ispatladım. Yazıma son verirken tüm hemşehrilerimin yaklaşan 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı ve Kurban Bayramı’nı kutluyor, barış ve sağlığa vesile olmasını diliyorum.
28.08.2016
Ergün AKSOY

Share
493 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+9 = ?