logo

İlçemizin Parlayan Yıldızı: Kestel Aile Parkı Çay Bahçesi

Kestel Aile Parkında, güzel şeyler oluyor…
Kestel Belediye Başkanı Yener Acar’ın yapmış olduğu, belki de en iyi işi bu oldu. İşi ehline verdi.
Aile Çay bahçesi her geçen gün kendini yeniliyor…
Kendini yenilemek bir tarafa, İlçemizin neredeyse cazibe merkezi haline geldi.
Kestel’linin milyarlarca lirası harcanarak yapılan, Sosyal tesisler sinek avlarken, Aile Çay Bahçesinin her geçen gün yeni bir yüzünün ortaya çıkması, bu konuda doğru bir tercih yapıldığının göstergesi oluyor.
Vural Korkmaz ve Hakan Köse’nin işletmeciliğini yaptığı Kestel Aile Çay Bahçesinde, sabah kahvaltınızı, öğlen yemeğinizi, doğum günü partilerinizi, toplantılarınızı ve toplantı yemeklerinizin yanı sıra yaklaşan ramazan ayında, iftar yemeklerinizi gönül rahatlığı içerisinde verebilirsiniz…
İlçemizde nefes almak zor iken, Aile çay bahçesinde yeşilin tonlarını ve temiz havayı da teneffüs etme imkanından faydalanabilirsiniz.
Menü çeşidini de zenginleştiren Kestel Aile Çay Bahçesinde, Pizza’dan Güveç’e, Spagetti’den Waflee’ye kadar ne ararsanız bulabilirsiniz.
Ailenizle birlikte, huzurlu bir şekilde kafa dinlemek istiyorsanız, en doğru tercih sizin için Kestel Aile Çay bahçesi olacaktır.
Kestel Aile Çay Bahçesinde, sabah yürüyüşünüzün ardından güne daha dinç başlamak için bir yandan kahvenizi yudumlarken, diğer yandan ülke gündemini de gazetelerden veya ücretsiz wifi ile takip edebilirsiniz…
Bu hizmetlerden faydalanmak istiyorsanız, Kestel Aile Çay Bahçesine gitmeniz yeterli olacaktır..

Share
618 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+8 = ?