logo

Kemal Kılıçdaroğlu Bursa’ya geliyor

     CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ‘Milletin Sesi’ adının verildiği mitinglerin ilkini geçen sene Mersin’de yapmıştı. CHP liderinin ikinci mitingini 21 Mayıs tarihinde Bursa’da  Kent meydanında yapacağı öğrenildi.

     Kestel ilçe başkanlığında şu saatlerde mahalle temsilcileriyle bir araya gelen İl başkanı İsmet Karaca, Bu mitingin Bursa için çok önem taşıdığını vurguladı.

     CHP Genel Merkezi, geçtiğimiz sene erken seçim kararı alınması için mitingler yapılacağını duyurmuştu. Hazırlıkların ardından CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 4 Aralık tarihinde ilk mitingini Mersin’de gerçekleştirmişti. “Milletin Sesi” adı verilen mitinglerin ilkine yoğun bir katılım olmuştu.

     Kılıçdaroğlu, Ramazan ayından sonra “Milletin Sesi” mitinglerine devam edeceklerini açıkladı. Buna göre ikinci miting 21 Mayıs Cumartesi günü saat 17:00’de Bursa Kent meydanında yapılacak.

     Yerel seçimlerde az bir farkla kaybedilen Bursa’ya hem hem parti örgütü hem de CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu özel önem gösteriyor. İkinci miting olarak Bursa’nın seçilmesinin en önemli nedenlerinden birisi de bu. Milletin sesi mitinglerinin her ay bir şehirde yapılması planlanıyor.

Share
1503 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+3 = ?