logo

Kestel ADD’den Mudanya belediye başkanına ziyaret

Kestel Atatürkçü Düşünce Derneği olarak, Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz’ı makamında ziyaret edip, çalışmalarında başarılar diledik.
Atatürkçü Düşünce Derneklerinin her zaman yanında olduğunu bildiğimiz Başkan Türkyılmaz’a, ADD olarak Atamızın bir portresini hediye ettiklerini dile getiren dernek başkanı Ramazan Kestane, “Mudanya Belediye Başkanı samimi, Atatürk ilke ve inkilaplarına son derece bağlı bir insan. İnsan bu şekilde olunca, bizlerde haliyle kapılarını çalıp, taleplerde bulunuyoruz. Gönül isterdi ki, Kestel Belediye Başkanına da aynı taleplerle gidebilseydik. Ne yazık ki böyle bir şey, başkanın topluma ve STK’lara olan uzaklığından dolayı söz konusu bile olmuyor. Dernekte göreve geldiğimizden beri; her ihtiyacımızda, her zaman yanımızda olan
ve belediyeciliğin nasıl yapılacağını, icraatlarıyla kısa bir sürede ispatlayan Mudanya Belediye Başkanımız Hayri Türkyılmaz’a çok teşekkür ediyor, Atamızın devrimleri ışığında, yılmadan yorulmadan, tüm inancımızla yürümeye devam edeceğiz” dedi.

Share
245 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+1 = ?