logo

KESTEL BELEDİYESPOR YAZ FUTBOL OKULU SONA ERDİ

Kestel belediye spor tarafından ilçe gençliğine yönelik düzenlenen yaz futbol okulu düzenlenen sertifika töreni ile sona erdi. İlçe stadyumunda düzenlenen törene, Belediye Başkanı Yener ACAR, Kulüp Başkanı Necmettin EKİNCİ, Belediye Meclis üyeleri, Protokol mensupları ve ilçe halkı iştirak etti. Açılış konuşmasını yapan Kulüp Başkanı Necmettin EKİNCİ, “Kulübümüzün gelecekte iskeletini oluşturacağına inandığımız, gençlerimizi kazanmak üzere düzenlediğimiz yaz futbol okulumuzu yoğun bir katılımla düzenledik. Bu tür çalışmalarımıza aralık vermeksizin devam edeceğiz” dedi.
Belediye Başkanı Yener ACAR yaptığı konuşmada, “Bugün ülkemizde ve dünyada başarılı olmuş bir çok kulübü incelediğinizde temelinde altyapıdan yetiştirdiği sporcuları ile başarıları elde ettiğini görüyoruz. Altyapıda başarının elde edilmesi içinde spor alanında topyekün bir tesisleşme hamlesi gerçekleştirdik. Tesislerimiz kapsamında bugün bini aşkın sporcumuz lisanslı olarak spor hayatlarını devam ettiriyor. Futbol dışında Kestel Belediye Sporumuz aynı zamanda 9 branşta da hizmet vermekte.Futbolda Kulübümüzün yeniden profesyonel 3.lige yükselebilmesi için kulüp yöneticisi arkadaşlarımız yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor.Bu açıdan gelecekte kulübümüzün çekirdek kadrosunu oluşturacak çocuklarımızı yetiştirilmesi anlamında büyük önem taşıyan yaz spor okulumuz katılan tüm öğrencilerimize ve velilerine teşekkür ediyorum ve hayırlı olmasını diliyorum dedi”
Yaz spor okulunun en küçük yaş grubunu oluşturan 2006 doğumlu öğrencilerin gösteri maçı sonrasında protokol mensuplarınca öğrencilere sertifikaları dağıtıldı.

Etiketler: » » »
Share
293 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+7 = ?