logo

Kestel’li Avcılar 15 Temmuz’da yarışacak

Kestel Avcılık Amatör Balıkçılık ve Atıcılık derneği, tarafından 15 Temmuz şehitleri anma ve 1. geleneksel avcı bayramı, trap ve kurşun atış müsabakası, Kestel Üniversite kampus alanında yapılacak.
Böyle bir etkinliği ilk defa düzenlediklerini dile getiren dernek başkanı Raşit Sert, “Kestel’li tüm avcılarımızı bu müsabakaya davet ediyorum. Çeşitli hediyelerimizin de olacağı bu müsabakanın oldukça heyecanlı geçeceğine inanıyorum” dedi.
Her avcının kendi tüfeğiyle katılacağı müsabakada, Fişek satışı dernek tarafından yapılacak. Trap atışında birinci olana Otomatik tüfek, 2. olana Havalı Tüfek, 3. olana Yelek, 4. olana Çizme ve 5. olana Köpek maması verilecek. Ayrıca, il 10’a giren yarışmacılara dernek tarafından çeşitli hediyeler verilecek. Sabah 08:00 de başlayacak olan müsabaka, akşam saat: 19:00’a kadar devam edecek.
Kestel Avcılık Amatör Balıkçılık ve Atıcılık Derneğinin başkanlığını Raşit Sert yaparken, yardımcılığını Coşkun Küçük, Saymanlığını İbrahim Gökgöz, Sekreterliğini Sabri Atlı ve Yönetim kurulu üyeliğini Mustafa Sesli yapmakta.
Dernek yönetimi; 2018 – 2019 Av sezonunun, kazasız belasız geçmesi temennisinde bulundu.

Share
363 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+6 = ?