logo

Saadet Partisinden Şampiyona Plaket

Bursa adına katıldığı, 2017 Türkiye Motorsiklet Federasyonu Süper Enderu Türkiye şampiyonu olan Kestel’in gururu Motokrosçu İsmail Sarışın’a Saadet Partisi Kestel Gençlik kolları tarafından plaket takdim edildi.
İlçe teşkilat binasında düzenlenen törene, İl başkanı Mehmet Atmaca, İlçe başkanı Eyüp Kılıç ve çok sayıda kişinin katıldığı tören samimi ve sıcak bir ortamda gerçekleşti. Törende bir konuşma yapan Sarışın, şu hususlara dikkat çekti. “Kestel Belediyesinin aynı zamanda Bursa adına yarışmasına rağmen hiç bir şekilde ne maddi, ne de manevi bir destek almamış olmaktan dolayı üzüntü duyduğunu ifade etti. Çataltepe’deki sanayi alanı yapılmadan önce Belediyenin kendileri için parkur yaptığını ancak, sanayiden sonra bu alan ortadan kalkmış. Gençlerimizin sokaklardan ve kötü yollardan kurtulup, spora yönelmelerinin önü kapanmıştır. Malesef yıllardır AKP’li Sn. Yener ACAR, kendilerine defalarca söz vermelerine rağmen geçen yıllar içinde bu sözler tutulmamıştır.. Şampiyon sporcu; Saadet Partisi İlçe başkanlığına bu duyarlı davranışından, spora, başarıya olan desteklerinden dolayı teşekkür ederek sözlerini tamamladı.
Daha sonra söz alan Gençlik kolları Başkanı Furkan Kaya, ilçe teşkilatı olarak sürekli gençlerin yanında ve başarının destekçisi olacaklarını tüm çalışmalarının bu esas üzerine yapıldığını ifade etti.
İlçe başkanı Eyüp KILIÇ’ın da başarı arından dolayı Sarışın’ı tebrik ederek, maddi ve manevi olarak her daim sporcuların yanında olacaklarını belirtti.
Son olarak söz alan Saadet Partisi Bursa İl Başkanı Mehmet Atmaca, Bu başarıdan dolayı Bursa adına büyük gurur duyduklarını, Ama aynı oranda Bursa’nın Kestel’in böyle bir başarıya kayıtsız kalmasından da büyük üzüntü duyduğunu belirterek, imkanlar dahilinde girişimlerde bulunarak, Kestel’e bir motokros parkurunun kazandırılması için, girişimlerde bulunacaklarını ifade ederek sözlerini tamamladı.

Share
333 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+1 = ?