24° Açık
  • EURO 6.40
  • DOLAR 5.77

140 karakter sınırı kalkıyor mu?

Teknoloji blogu Re/Code’un haberine göre Twitter kullanıcıları yakın bir zamanda daha uzun twit atma imkanına kavuşacak. Şirkete yakın kişilerin verdiği bilgiye dayanarak hazırlanan habere göre Twitter CEO’su Jack Dorsey, kullanıcıların etkileşimini arttırmak amacıyla böyle bir değişikliğe gitmek istiyor. Konuyu değerlendiren uzmanlara göre Twitter, 140 karakter limitini doğrudan arttırmak yerine kullanıcıların paylaştığı fotoğrafların twit karakteri olarak […]
Genel - 05 Ekim 2015 10:17 A A

twitter
Teknoloji blogu Re/Code’un haberine göre Twitter kullanıcıları yakın bir zamanda daha uzun twit atma imkanına kavuşacak.
Şirkete yakın kişilerin verdiği bilgiye dayanarak hazırlanan habere göre Twitter CEO’su Jack Dorsey, kullanıcıların etkileşimini arttırmak amacıyla böyle bir değişikliğe gitmek istiyor.
Konuyu değerlendiren uzmanlara göre Twitter, 140 karakter limitini doğrudan arttırmak yerine kullanıcıların paylaştığı fotoğrafların twit karakteri olarak sayılmadığı bir uygulama üzerinde çalışıyor olabilir. Bir başka yorum ise Twitter kullanıcı isimlerinin karakter olarak sayılmayabileceği yönünde. Diğer yandan, Twitter yetkililerinden henüz konuyla ilgili resmi bir açıklama gelmiş değil.

Bu haber 22 kez okundu.

elit vip escort

Genel - 10:17 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.