logo

BİR KERE İHANET EDEN HER ZAMAN İHANET EDER

rmzn
MHP’den adaylığı açıklandıktan sonra, çalışmalarına hız veren Ergün Aksoy’u bekleyen zor süreç nasıl geçer bilemem.
Orası da, beni değil Aksoy’u ilgilendirir…
Fakat, almış olduğum son duyum ve dinletilerim Aksoy, için değişen düşüncelerimin tekrar geriye dönmesi yönünde olacak gibi…
Oldukça iddialı olan bu duyumlar, ses getireceğe benziyor…
Geçtiğimiz akşam, eski adaylardan Ali Kök ile birlikte biraz dertleştik ve bir takım değerlendirmelerde bulunduk.
Ben sordukça, o da açıklıkla cevap verdi..
Kendisinin Aksoy, hakkındaki düşüncelerinde hiçbir değişiklik olmadığını gördüm. Yapmış olduğu, “Aksoy’u kesinlikle desteklemiyorum” basın açıklamasının ardında dik bir şekilde durduğu gibi, “yola çıktıklarımız tarafından yolda bırakıldık” diyerek, sitemini de peşinden yapıştırıyor ve doğru bir yolculuğa, yanlış kişi ile çıktığını ifade ediyor.
Her şeyin; bir düzmece ve tezgahtan ibaret olduğuna değinen Kök, “Hakkımda dosya var denilerek, insanlar kandırılıp, tezgahlanan zeminin altyapısı oluşturuldu. Maalesef buna da, en başta kendisine güvendiklerimiz inandı” diyor.
Zamanın en büyük ilaç olduğuna değinen Kök, 31 Mart sabahı bütün hesapların nasıl alt üst olacağını herkes görecektir. O zaman herkes şapkasını önüne alıp düşünmeye başlasa da, iş işten çoktan geçmiş olacaktır diyerek, yapılan yanlışların zamanla anlaşılaşacağından şüphesinin olmadığını dile getiriyor.
Halen bir takım görüşmeler içerisinde olan Kök’ün yakında kimi destekleyecekleri konusunda hedef göstereceği ve bu hedefe yürümek için, yüzlerce insanın kendisinden işaret beklediğini, bunu da en yakın zamanda gerekirse kamuoyuyla paylaşacağını da, dile getirmekten çekinmeyen Kök, “Herkes, yaptığının yanlış olduğunu anlayacak” demekte.
Mayasında hainlik olanlar için büyük kumandan, büyük devlet adamı METEHAN’ın o meşhur sözünü hatırlatmak istiyorum ‘BİR KERE İHANET EDEN HER ZAMAN İHANET EDER.’
Ne oldum değil, ne olacağıza bakmak en iyisi…

YILDIZ’DAN TEŞEKKÜR KAHVALTISI
Çarşamba sabahı, AKP Kestel il Genel Meclis Üyesi Zafer Yıldız, Saitabat Kadınları Kalkındırma derneğinde basına bir teşekkür kahvaltısı verdi.
Bu kahvaltı da, Yıldız’ı yine kendisi gibi il genel meclis üyesi olan Haydar Aslan, yalnız bırakmadı.
İki dönemden beri Kestel’e hizmet ettiğini belirten Zafer Yıldız, bu dönem dinlenmeyi uygun görmüş olmalı ki, meclis üyeliklerine müracaat etmemiş.
Fakat, il yönetimine girmeyi de uygun görmüş durumda.
İlçemizden il yönetimine giren tek kişi…
Beraberinde bir kişi daha var. O da; Av. Nesri Demir..
Umarız, ilçemiz içinde hayırlısı olur…
Zafer Yıldız’ın il yönetimine girmesi, AKP’liler tarafınca memnunlukla karşılanırken, zaman zaman siyasetin vefasızlıklarından da bahsetti.
Son söz olarak, Üniversitenin ilçemize kesin geleceğine de değinen Yıldız, “Bu konuda vermiş olduğumuz mücadeleler ortadadır. İlçemize kesinlikle üniversite yapılacak. Bunun için kamulaştırmalara önümüzdeki günlerde başlanacak” dedi.
Ve…
Yerel seçimlerin ülkemize ve ilçemize j-hayırlı olması temennisinde bulundu…

Share
220 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+1 = ?