logo

ERZURUM’LULARDAN KENT KONSEYİ’NE ZİYARET

20789_DSC_0123_1600x1200_201511231437
Bursa Erzurum İspir Meydanlı Köyü Derneği ile Bursa Erzurum Oltulular Derneği’nin başkan ve yönetim kurulu üyeleri Bursa Kent Konseyi Başkanı Hasan Çepni ile bir araya geldi.
Bursa Kent Konseyi Başkanı Hasan Çepni’ye hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. BKK Başkan Yardımcısı Lütfi Taşcı’nın eşlik ettiği ziyarette Bursa Erzurum İspir Meydanlı Köyü Derneği Başkanı Ali Alayoğlu ve yönetim kurulu üyeleri ile Bursa Erzurum Oltulular Derneği Başkanı Abdullah Akay ve yönetim kurulu üyeleriyle buluşan Bursa Kent Konseyi Başkanı Hasan Çepni, hemşehri derneklerinin Bursa için önemli bir güç olduğunu söyledi. Türkiye’nin her bölgesinden Bursa’ya gelen vatandaşlarla bir masanın etrafında oturarak aynı hisleri taşıdıklarını ifade eden Çepni, Bursa’ya, Türkiye’ye ve Dünya’ya hep birlikte hizmet etmek istediklerini belirtti. Çepni, derneklerin, bir şehrin kültürünü diğer şehirlere aktarmada köprü vazifesi gördüğünü vurguladı.
Bursa Erzurum İspir Meydanlı Köyü Derneği Başkanı Ali Alayoğlu ve Bursa Erzurum Oltulular Derneği Başkanı Abdullah Akay ise yeni göreve seçilen BKK Başkanı Hasan Çepni’ye başarılar diledi.

Share
205 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+4 = ?