logo

GEÇ OLDU GÜZEL OLDU

plaket
Çataltepe Köyünde muhtar olduktan sonra başarılı işler yapan Seyit Ahmet KARACA vefa borcunu unutmadı. Muhtar 2005 – 2009 yılları arasında Çataltepe İlköğretim Okulu Müdürlüğünü yapan Yusuf GÖZÜTOK ‘a bu dönemde yaptığı başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür plaketi verdi.
Köy meydanında yapılan Plaket töreninde konuşan Muhtar Seyit Ahmet KARACA “Kültürel dönüşüm ancak eğitimle mümkündür. Artık köyümüzde çocuklarımıza ve eğitime çok önem veriyoruz. Köyümüzün çocuklarını gelecekte doktor, öğretmen, mühendis olarak görmek istiyoruz. En önemli hayalimiz bu. Okul Müdürü Yusuf GÖZÜTOK ’a köyümüzde görev yaptığı dönemde başarılı çalışmalardan dolayı köyümüz adına teşekkür ediyor ve bu plaketi kendisine takdim ediyorum.” dedi. Yusuf GÖZÜTOK da bu teşekkürden dolayı çok duygulandığını ve mutlu olduğunu ifade etti. Muhtar a bu güzel jestten dolayı teşekkür etti.
GÖZÜTOK köyde Okul Müdürlüğü yaptığı dönemde Çataltepe İlköğretim Okulunda İlçe ve İl bazında dikkat çeken başarılar olmuş, bu dönemde yapılan SBS sınavlarında okul Kestel ‘de sürekli birinci olmuştu. Bu dönemde mezun olan öğrenciler Fen Liselerini ve önemli Anadolu Liselerini kazanmışlardı.
Köyde muhtarlık yaptığı süre içinde yaptığı çalışmalarla takdir kazanan ve yönetim alanında tarihe küçük bir not düşen Seyit Ahmet KARACA ’nın bu davranışı takdirle karşılandı.

Share
391 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+9 = ?