logo

“GENÇLİĞİMİZ SOLMASIN”

indir
Saadet Partisi Kestel ilçe tanıtım başkanı yardımcısı Adem Ertaş, yapmış olduğu yazılı basın açıklamasıyla, son zamanlarda artan Bonzai alışkınlıklarına dikkat çekerek, “Gençliğimizi soldurmayalım, üzerimize düşeni yapalım” dedi.
Adem Ertaş’ın basın açıklaması aynen şöyle: “Son zamanlarda ilçemizde ve illerde gençliğimizin kabusu haline gelen, özellikle duyarlı çevre halkı ve ailelerin tasvip etmediği uyuşturucu (Bonzai) ve diğer maddeler hakkında çalışmalar devam etse de ne kadar sonuç alındığı ve alınacağı tartışılır hale geldi.
Çin ve Japonya’dan yıllar önce ülkemize sokulan bu kimyasal madde üç sene kullanıldığı taktirde, bugün olmasa da üç sene sonun da gençlerimizi ölüme götürüyor.
Biz, Saadet Partisi olarak, artık denetimlerin ve çalışmaların artması gerektiğini gençliğimizin baş belası bu maddelerin artık ilçemizden ve çevre illerden yok edilmesi hakkında elimizden geleni yapacağımızın kendimiz gibi vatandaşlarımızın da bu duyarlılığa ortak olacağından hiç kuşku duymadığımızı belirtmek isteriz.
Gençlerimize dememiz şudur ki;
Gel kardeşim vazgeç, gittiğin yolun attığın adımın her ne kadar seni hoş tuttuğuna inandırsan da kendini, Seni yaradan, seni doğuran, senin atan bu durumdan hiç hoşnut değil belikli. Yarın çok geç olmadan, Sen sen ol, sen kendin ol” dedi.

Share
201 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+3 = ?