logo

SAADET PARTİSİ KESTEL İLÇE BAŞKANLIĞINDAN AÇIKLAMA

Saadet Partisi Kestel ilçe başkanlığından yapılan açıklamada, son zamanlarda ülkemizde yaşananlar değerlendirildi. “Yolunu ve pusulasını şaşırmış, ne yaptığını bilmeyen bu AKP hükümetine dur deyin artık” adıyla yapılan açıklamada şunlara yer verildi.
AKP hükümeti, askerlik kanunu değiştirerek bir bedele bağlamış, zengin çocuklarına zevk ve sefayla yaşama yolunu açarak askerlikten muaf etmiş, Fakir fukara çocuklarının telef olmasına göz yumarak, vatan savunmasının omurgasını kırmıştır. Aile ve sosyal politikalar bakanı “bedelliden gelecek paralarla şehitlik yapacağız” diyerek, yüreğine ateş düşen acılı analarımızla adeta dalga geçmektedir.
6302 sayılı kanunla, vatan toprakları bütün yabancılara satılabilir hale getirilmiştir. Artık vatanımızı canlarını vererek alamayanlar bu ihanet yasası ile parasını verip almaktadırlar. Ülke tarımı bitirilmiş, memleketimiz ithal ambarına döndürülmüştür. Ülkemiz dünyada tarım ürünleri bakımından kendisine yeten ve ihraç eden bir kaç ülkeden biri iken, bugün AKP hükümeti sayesinde buğdayı, pirinci, mercimeği, nohut’u bile ithal etmek zorunda kalmaktadır.
Mavi Marmara gemisi İsrail tarafından işgal edilerek, dokuz vatandaşımız diğer ülke vatandaşları arasında karpuz gibi seçilerek canlı yayında adeta macera filmi gibi seyrettirilerek katliam yapılmış iken, AKP hükümetinin başbakanı sadece özür beklemektedir. Hükümetimizin kıçlarına kuyruk gibi takıldığı Hıristiyan birliği olan AB den lehimize bir tek söz söylenmemiş, haçlı ordusu olan NATO bizim için herhangi bir tepki göstermemiştir. Suriye’deki olayları göstererek savaş çığırtkanlığı yapan Hıristiyan dünyası, nedense Filistin’de her gün yaşanan işgal ve vahşete sessiz kaldığı halde, bizim hükümetimiz haçlıların dolduruşu ile Suriye’deki Müslüman kardeşlerimizi boğazlamak için fırsat beklemektedir.
Fas’tan Moğolistan’a kadar İslam coğrafyasında uygulanan ve başbakanımızın eş başkanı olduğu BOP projesi ile ABD, İsrail ve AB tarafından güney doğumuzda bir Kürt devleti ve orta doğuda Büyük İsrail devleti kurulmaya çalışılırken, Hükümetimiz ve dışişleri bakanlığı “andaval”casına (Salaklıkta Mareşal rütbesi) bize tuzak kuranlarla işbirliği yaparak problemimizi çözmeye çalışmaktadırlar. Suriye’ de yaşanan dramı ve problemi İslam ülkeleri ile birlikte çözmek gerekirken, AKP hükümeti ne yazık ki, Selahaddin Eyyübi’nin memleketini işgal etmeleri ve kendi kuklalarını iş başına getirmeleri için haçlı ordularını davet etmektedir.
Düştüğümüz bu utanç verici durumdan kurtulmak için, AKP hükümetine dur deyin. Onurlu bir dış politika için, Tarımda, Teknolojide, Sanayide, her şeyimizle milli olmak zorundayız ve bunun için Saadet Partisine ihtiyacımız var. Milletimizi ve ümmeti barış içinde yaşatacak ve ayağa kaldıracak olan Milli Görüş ve Saadet Partisidir. Milletimizi tarihteki onurlu yerine oturtacak, dünyaya nizam verecek ve bütün insanlığa huzuru getirecek olan Saadet partisidir. Şunu iyi bilin ki, mazlumlar ayağa kalkmadıkça, zalimler diz çökmez. Artık gözünüzü açın, kendinize gelin, siyonizmin oyununa gelmeyin, sağlıcakla kalın” denildi.

SAADET PARTİSİ KESTEL İLÇE BAŞKANLIĞI

Etiketler: » »
Share
248 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+6 = ?