logo

ÜNAL METE İYİ PARTİ’DE ADAYLIĞINI AÇIKLADI

     Delege seçimlerini tamamlayan İyi Parti Kestel İlçe teşkilatında kongre süreci başladı. 1 Aralık 2022 Perşembe günü 3. olağan kongresinde, başka bir aday çıkmazsa mevcut ilçe başkanı Emin Elüstü ve Ünal Mete yarışacaklar.

     İyi Parti Kestel İlçe başkanlığına gelip, adaylığını açıklamak isteyen Ünal Mete, kapıda ilçe başkanı Emin Elüstü tarafından karşılandı. Birbirlerine karşılıklı olarak başarı diledikten sonra Ünal Mete, başkan adaylığı açıklamasını gerçekleştirdi.

     Mete, açıklamasında şöyle dedi: “Kıymetli delegelerimize ve benimle yola çıkan arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Ben, 1966 Batı Trakya doğumlu, 1970 yılından beri Kestel’de ikamet etmekteyim evli ve iki çocuk babasıyım. Aynı zamanda, İyi Parti Kestel ilçe teşkilatının kurucularındanım. 1 Aralık’ta yapılacak olan ilçe başkanlığı seçimlerine ben ve ekibimiz adayız. Delegelerimiz bizlerden yana teveccüh gösterdikleri takdirde, kimseyi ayırmadan, ayrıştırmadan, ötekileştirmeden, geçmiş dönemlerde bizlerle yol yürüyen, partimize gönül vermiş tüm arkadaşlarla birlikte el ele gönül gönüle vererek, ben ve ekibim partimizi Kestel’de, Bursa’da ve Türkiye’de iktidar yapmak için var gücümüzle çok çalışacağız.

Bu bir bayrak yarışıdır, İyi Partimizin bayrağını daha da yukarılara dikebilmek, mevcut çalışmaların üstüne daha da fazla çalışmalar yaparak çıkmak için, iktidar için değişimin şart olduğuna inanıyoruz. Ben ve ekibimiz bu inanç doğrultusunda aday olduk, tüm delegelerimizin bu anlamda desteklerini bekliyor, yapılacak olan seçimde yanımızda yer almalarının, gücümüze güç katacağına tüm kalbimizle inanıyoruz” dedi.

Share
984 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+3 = ?