logo

VATANDAŞ EVİNE NASIL GİDECEK..?

İlçemizde hizmetlerin sık sık aksadığı, belediye yetkililerince bir vurdum duymazlık içerisinde olunduğuna, maalesef her zaman şahitlik ediyoruz.
Yağmur göletlerinin oluştuğu ana yollar, yapılmayan kaldırımlar, konutu olmayan yerlere yapılan kaldırımlar derken, şimdi de Kale mahallesi Osmaniye Sokağı adeta çamur deryasını andırıyor.
Evlerine gitmek için bin bir türlü zahmet ve çamur içinde kaldıklarını dile getiren Osmaniye sokak sakinleri, Kestel belediye başkanı Yener Acar’ı gelip hallerini görmesini istediler.
Ortaçağdan kalma bir görüntünün oluştuğu Osmaniye sokak sakinleri bu konu hakkında gazetemize gelerek şöyle dediler: “Evden dışarı çıkamaz duruma geldik. Ben yetkiliyim diyenlerin gelip halimizi bir görmesi lazım. Hangi çağda yaşıyoruz belli değil. Herkes Belediye Başkanı gibi aracının arka koltuğunda evine gitmiyor. Kestel’i yaşanabilir bir kent yapacağını iddia edenlerin, burnunun ucundaki yerleri görmemeleri ne kadar samimi olduklarının bir göstergesidir. Buradan Belediye Başkanı Acar’a sesleniyoruz, gelin bir bakın Osmaniye sokak ne halde” diyerek tepkilerini dile getirdiler.

Share
230 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+9 = ?