logo

VATANDAŞ REKORTMEN BAYİİYE AKIN EDİYOR

Bir Milli Piyango geleneği olan özel yılbaşı çekilişine geri sayım başladı. Yılbaşı Milli Piyango büyük ikramiyesi belli olduktan sonra, milyon liralar hayalleri süslemeye başladı. Büyük ikramiyenin 100 milyon Türk Lirası olduğu Yılbaşı Milli Piyango biletleri satışa çıktığı gibi, büyük bir umut olmaya devam ediyor.

Bursa’mızın ve ilçemizin rekortmen bayisi Aydın Kırtasiyede bu yıl Milli Piyango biletleriyle şans dağıtmaya devam edecek. Yılbaşı biletlerine yoğun ilgi olduğunu söyleyen Aydın Kırtasiye Sahibi Müstakim Aydın, “Şanssızlıktan yakınanların, şanslarını bir kerede Kestel’de Aydın Kırtasiye de denemesinde fayda var. Çünkü, biz Bursa’nın Rekortmen bayisiyiz. Bugüne kadar çok yüksek rakamda ikramiyeler bizim işyerimizden çıkmıştır. Umarım, bu yıl da bu gelenek değişmez ve büyük ikramiye ilçemize çıkar” diyerek vatandaşları sahte bilet konusunda uyardı. Aydın, Sahte bilet almamak için şunlara dikkat edilmelidir

1) Filigrama dikkat edin. Bilette filigram bulunuyor. Bilet ışığa getirilince milli piyango amblemi gözüküyor. Bilette filigram gözükmüyorsa, sahtedir.

2) Kağıdın her tarafına homojen olarak dağılmış ve sadece mor ışık (ultraviyole) altında görülebilen uzunluğu en az 3 milimetre olan parlayan ve kesin çizgiler şeklinde mavi ve sarı renkli görünmez elyaf da yer alıyor ve en önemlisi de güvendiğiniz yer olan Aydın  Kırtasiye’den alın” uyarısında bulundu.

     Yılbaşı özel çekilişinin büyük ikramiyesi 100 milyon TL! Milli Piyango yılbaşı bilet fiyatları tam 100 TL, yarım 50 TL ve çeyrek bilet 25 TL olarak belirlendi. Yılbaşında dağıtılacak toplam ikramiye tutarı ise 563 milyon 400 bin TL olacak.

Yılbaşı çekilişinde büyük ikramiye satılan bilete çıkana kadar çekilişe devam edilecek. Milli Piyango Yılbaşı Sonuçları 31 Aralık 2020 gecesi çekilişten hemen sonra millipiyangoonline.com‘da açıklanacak.

     Dağıtılacak toplam ikramiye tutarının 563 milyon 400 bin TL olacağı çekiliş sonrası, amorti sonuçları da dahil olmak üzere biletinize ikramiye çıkıp çıkmadığını millipiyangoonline.com‘dan kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

     Tüm çekilişler canlı yayınlanıyor!

     Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

     Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.

Share
4547 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+5 = ?