logo

YAKUP ACAR GÜVEN TAZELEDİ

     “Türkiye’yi Yönetmeye, Dünya’yı Değiştirmeye Hazırız” mottosuyla 2. olağan kongresini 17 Şubat Perşembe Saat: 19:30’da Kestel Kültür Merkezinde yapan Yeniden Refah Partisinde, mevcut başkan Yakup Acar, kongreye katılan delegelerin oylarını alarak, bu göreve bir kez daha seçildi.

YENİDEN REFAH PaRTİSİ KESTEL iLÇE BAŞKANI YAKUP ACAR…

     Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Naim Öztürk’ün katıldığı kongrede bir konuşma yapan İlçe başkanı Yakup Acar, “Kısa sürede çok yol katettik. Halkımızın partimize olan ilgisi her geçen gün artmaktadır. Partimiz seçime girebilmek için tüm hazırlıklarını tamamlamış, sandık sorumlularımız hazır, Kestel olarak bizlerde hazırız” dedi.

     Tek liste halinde gidilen kongrede, Yakup Acar, yeniden başkanlığa seçilirken, yönetim kurulu ise şu isimlerden oluştu.

Abdullah Altun, Hasan Çelik, Adem Örnek, Bayram Doğan, Ali Uçan, Fatih Durmaz, Gökhan Bal, Mehmet Güloğulları, Recep Keskin, Utku Coşkunova, Emrah durmuş, Fuat Çelik, Hasan Aktaş, Cemal Çeçen, Gültekin Polat, Abdullah Akceylan, Erdal Karadeniz, Uğur Uçan, Mesut Erden, Sezai Kaymaz, Ahmet Saka, Murat Kocabaş, Hasan Hüseyin Özdemir, İsmail Şentürk, Salih Ateş, Şeref Tetikçi, Mesut Kaplan, Ahmet Salman, Recep Ergüş ve Davut Şimşek.

18 Şubat 2022 06:55:42Son Güncelleme:
Share
707 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+10 = ?