logo

ACAR, ADAY ADAYLIĞI BAŞVURUSUNU YAPTI

akp kestel
AKP Kestel ilçe başkanı Nazif Aydın’ın Belediye başkan aday adaylığı için istifa etmesinin ardından, ilçe başkanlığı koltuğuna oturan çiçeği burnunda ilçe başkanı Kamil Yıldız, aday adaylığı dosyalarını da kabul etmeye başladı. Bu kapsamda, Kestel Belediye Başkanı Yener Acar’da 3. dönem aday adaylığı için başvurusunu ilçe yönetime yaptı. Başvuru dosyasını ilçe başkanı Kamil Yıldız’a veren Acar, burada yaptığı konuşmasında, “30 Mart 2014 tarihinde yapılacak yerel yönetimler seçimlerinde aday olacak belediye başkanlarının aday adaylık müracaat süresi 01 Kasımda sona ermektedir. Bu sürenin bitimine kısa bir süre kalmıştır. Bu nedenle Belediye Başkanlığı aday adaylığı için hazırladığım başvuru dilekçemi ilçe başkanlığına takdim ederek başvurumu yapıyorum.
AK Parti kurucu ilçe başkanlığı ile başladığımız ve 2 dönem ilçe belediye başkanlığını yürüttüğüm görevimin son 5 ayına girmiş bulunmaktayız. 2004 – 2009 ve 2009 – 2014dönemlerinde hayata geçirmiş olduğumuz projelerimiz ile Kestel’imizin çehresi değişmiştir. Teşkilatımız ve meclis üyelerimiz ile almış olduğumuz kararların tavizsiz olarak hayata geçirilmesiyle Kestel’imiz bugün Büyükşehir’in doğusunun parlayan yıldızı konumuna gelmiştir.
Altyapıda, Üstyapıda, Yeşil alanlarda, Hizmet binalarında, Sağlıkta, Eğitimde, Toplu Konutta, Ulaşımda, Sporda ihtiyaç olan tüm çalışmalar tek tek hayata geçirilerek ilçe sakinlerimizin yaşam kalitesi yükseltilmiştir. İlçe belediyesi, Büyükşehir belediyesi, Özel İdare ve Hükümetimiz ile işbirliği içinde hayata geçirdiğimiz hizmetler ile Kestel’imiz çağ atlamıştır. Tüm bu çalışmalarda destek olan bugüne kadar görev yaptığım ilçe başkanlarımıza, ilçe yönetim kurulu üyelerimize, Meclis üyelerimize, Milletvekillerimize ve Bakanlarımıza teşekkür ediyorum.
2004 Yılında Çırak, 2009 Yılında Kalfa olarak başladığımız Belediye Başkanlığı Görevimize 2014 Yılında Usta olarak devam etmek üzere aday adaylığı için müracaat ettim.
İlçemizde devam eden hizmet yağmurunu bir adım daha ileri götürebilmek için aday adayı olan tüm arkadaşlarımıza başarılar diliyorum” dedi.

Share
167 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+5 = ?