logo

DEVA Partisi Kestel İlçe Başkanlığına Serkan Tekyıldık Atandı

     DEVA Partisinin istifa eden ilçe başkanlarının yerine atamalar devam ediyor. Yönetimde yaşanan istifalar nedeniyle ilçe başkanlığı düşürülen Turgay Erdoğmuş’un yerine bu göreve, Genel Merkez tarafından Serkan Tekyıldık atandı.

     Serkan Tekyıldık’ın yönetim kurulunu oluşturduğu ifade edilirken, çalışmalara hızlı bir şekilde başlayacağını dile getiren Tekyıldık, “Partimiz bu süreç içerisinde kan kaybı yaşamıştır. Bizler kimseyi kırmadan, dökmeden, zarar vermeden gönüller yaparak partimizi layık olduğu şekilde temsil edeceğimize inanıyorum. Benimle yola çıkan ve birlikte hareket edeceğimiz arkadaşlara da verdiği destekten dolayı teşekkür ederim” diyen Tekyıldık, Partimizin kurulma aşamasından bugüne kadar hizmeti olanlara da teşekkürü bir borç biliyorum” dedi.

Share
788 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+3 = ?

#

DEVA Partisi Kestel İlçe Başkanlığına Serkan Tekyıldık Atandı” için 1 yorum

  1. Allah hayırlı etsin Serkan bey kardeşim sende o bilgi birikim ve tecrübe var dürüst olmak ve insanları kaynaştırmak barıştırmak birbirlerine karşı bir hizmet anlayışı doğrultusunda hareket eden bir siyasi harekete hizmet için bayrağı zirveye tasiyacaksin inşallah genel baskaninizi il başkanı ve sizi kutluyorum