logo

Kestel’de Akşener Rüzgarı

“Türkiye’nin tüm ilçelerini gezme” projesi kapsamında dün ilçemizde bulunan İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve beraberindekiler ilçe esnafını ziyaret ederek, sorunları dinlediler. 

“Seçimden seçime gezmenin önüne geçmek, sizlerin ihtiyaçlarını, taleplerini Meclise taşımak için bu tür bir proje kapsamında çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Köylüye toprağını ekmemesi, boş bırakması için teşvik verildiğini ileri süren Meral Akşener, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Toprak boş kalsın diye teşvik veriliyor ve köylü evinde oturmak zorunda kalıyor. Eken ise ektiği mamul para etmiyor, girdiler çok pahalı. Burada bir devlet bakış açısı yok. Türkiye nasıl saman, buğday, nohut, sarımsak ithal ediyorsa bir gün dış politikada bir sorun olduğunda bunları satmazlar ve bu ülke aç kalır aç. O nedenle kendimiz yetiştirmek zorundayız. Yüksek şekilde gelen elektrik ve doğalgaz faturalarına da değinen Akşener, Ülke yangın yerine döndü, bizler esnafların sorunlarını dinleyip, milletvekillerimize halkımızın sorunlarını meclise taşıması için gerekli talimat ve bilgileri veriyorum” dedi. Esnaf ziyaretinin ardından Akşener, Gürsu’ya hareket etti.

Share
4617 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+5 = ?