logo

AKP’YE TAZE ÜYELER

rmzn
Ülkede, sürekli kan kaybediyor denilse de, İlçemizde durum oldukça farklı…
Hiç şüphesiz ki, yine açık ara bir farkla Kestel’den birinci parti çıkacaktır.
AKP…
Geçtiğimiz gün bir yöneticisiyle, kısa ve ayak üstü yaptığımız sohbetten, edindiğim bilgilerden bu kanıya vardım.
Daha düne kadar, CHP için çırpınan, CHP’ye laf söyletmeyen, Sosyal sitelerde AKP ile ilgili yapılan paylaşımlara dahi tahammülü olmayanların, bugün AKP saflarında yer almak için üye olmaları, yukarıda yazdığımı destekliyor.
MHP ve CHP’den yaşanan kopmaların birleştiği nokta AKP oldu…
Her geçen gün, üye sayısının arttığını dile getiren bu yönetici arkadaşımız; “Partimize gelip üye olan o kadar renkli simalar var ki, isimlerini söylesem şaşırırsın diyerek, İlk günkü aşkla hep birlikte çalışmalarımızı sürdürüyoruz” demekte.
Gerek CHP’de, gerekse MHP’de 1 Kasım Genel seçimleri ile ilgili bir çalışma dikkatimizi çekmiyor.
7 Haziran sonrası, tabela partisi görünümünden kurtulamayan muhalefet partilerinin her hangi bir çalışma içerisinde olmaması da, zaten iktidar da olan ve daha da fazla başarı için çabalayan AKP’nin ekmeğine yağ sürmekte…
Seçimlere 21 gün kalması, AKP haricinde kimsenin umurunda değil gibi bir izlenim var ilçede…
Hep söylüyoruz,
Yine hatırlatalım:
Erken kalkan yol alır…
2 Kasım sabahı, kimse başını sağa sola vurup durmasın.
Belki de, 2 Kasım sabahı demokrasi denilen yaşam biçimi, akıllarına gelir de, en azından onu işletirler…
Gerçi, demokrasinin “D”sini dahi içerisine sindiremeyenlerden böyle bir beklenti içine girmekte, olsa olsa bizim iyi niyetimizden olur…
Çalışanın kazanacağı 1 Kasım seçimlerine sayılı günler kaldı.

KESTEL’İN GERÇEKLERİ DEĞİL, KESTEL’İN SOYTARILARI….
Kendisini arka planlara saklayıp, ortaya çıkma cesareti gösteremeyen ve önüne gelen herkesi karalayıcı iddialarda bulunan kişi veya kişilerin kimler olduğu bazı kesimlerce merak ediliyor.
Kulaktan duyma, aslı astarı olmayan bilgilerle, iftira ve hakaretlerle gündemi meşgul eden bu zihniyetler hakkında, konunun mağdurlarının bilişim suçlarına, bu kişi veya kişilerin ortaya çıkarılması için başvuracakları öğrenildi.
Sosyal paylaşım sitesinde, kurmuş oldukları “Kestel’in Gerçekleri” isimli bir rumuzla önüne gelene hakaret yağdıran bu şahısın, Kestel’in gerçeklerinden ne kadar haberdar olduğunu bilemeyiz.
Ama, toplumun ve özellikle internet kullanıcıların böyle ne idüğü belirsiz, kimliksiz ve kişiliksizlere de prim vermemesini tavsiye ederiz.
Bize göre, bunlar olsa olsa, Kestelin gerçekleri değil, soytarıları olurlar…

Mhp’den duyarlılık
Milliyetçi Hareket Partisi, 1 Kasım seçimleri için startını vermiş durumda.
Seçimlerin yaklaşmasıyla birlikte, diğer siyasi partilerde seçim otobüslerini meydanlara indirerek, bangır bangır bağırtmaya başladı.
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezinin aldığı karar doğrultusunda, Bu seçim öncesi şehit haberlerinin sık sık gelmesinden dolayı, aziz şehitlerimize saygı göstergesi olarak, seçim araçlarında müzik çalınmaması kararı alındı.
Türkiye’nin her yerinde bu uygulamanın sürdüğünü dile getiren ilçe başkanı Mehmet Kaplan, “Genel Merkezimizin aldığı karar doğrultusunda bizler de ilçemizde bu kararı uyguluyoruz. Şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, aziz hatıraları önünde saygıyla eğiliyorum” dedi.

Share
153 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+1 = ?