logo

KESİAD ikinci kuşak kahvaltıda buluştu

     Kestel Sanayici ve İşadamları Derneği,  KOSAB yönetim kurulu ev sahipliğinde kahvaltılı organizasyonla, ikinci kuşak gençleri buluşturdu. Abidin Usta’da bir araya gelen genç kuşak sanayiciler tanışma ve kaynaşma kahvaltısında genel bir değerlendirme yaptılar. KOSAB Kestel Organize Sanayi bölgesi yönetim Kurulu başkanı Cem HISIMCIL’ın açılış ve “Hoşgeldiniz” selamlama konuşmasına mütakip, ikinci kuşak gençler kendi bölgeleri ve faaliyetlerden bilgi aldılar. Geçen dönemlerde KESİAD başkanı olan Mustafa ÜLKER’de katılımlarından dolayı teşekkür ederek, İstanbul Ev tekstili Fuarı ile çakıştığı için  yapılamayan son Genel Kurulun olağanüstü olarak gerçekleştirildiğini ifade etti. İkinci kuşak gençlerin üyeliklerinin gerekliliğini anlattı. Bu kahvaltının genç  üyeler arasında network zenginliği oluşturacağını beyanla yapılabilecek faaliyetlerin önemine değindi.

     Ülkemizin ağır bir dönemde olduğu, özellikle doğalgaz ve Elektrik enerjisine gelen zamların sanayiciyi belirsizliğe ve çaresizliğe sürüklediğini kabulü ile tanışma ve kaynaşma toplantısı son buldu.

     İki ayda bir mutad toplantılarda buluşmak arzusu dile geldi. Bir sonraki toplantıda buluşmak üzere, toplantı mekanından ayrıldılar.

Share
177 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+3 = ?